Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Levelezne velem egy bulímiás? 😭❤

Levelezne velem egy bulímiás? 😭❤

Figyelt kérdés

Messengeren például. Kegyetlenül egyedül érzem magam, senki sem ért meg egy pszichológuson kívül. A szüleim előtt is titkolom, mint ahogy mások előtt is. Meggyógyulni nem akarok, mert nem tudnék e-nélkül élni, de így se jó. De úgy érzem e-nélkül még rosszabb lenne. Nagyon-nagyon bonyolult... Azt hiszem ezt csak az értheti meg aki ebben van vagy volt... Nagyon jó lenne ha valakivel tudnám tartani a kapcsolatot napi szinten. Beszélgetnénk, megosztanánk egymással az érzéseinket és segíthetnénk egymásnak leküzdeni a binge-t. Valaki???

4 éve vagyok evészavaros, de az elején 2 évig restrictive voltam

18 L (Szlovákiában élek, de 100% magyar vagyok)



2022. okt. 11. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Menj a sobádba, oda csak vizet vigyél, max 1 litert, meg 2 almát, aztán, ha tádjön a roham ezeket idd-edd!!


NE VIGYÉL BE TÖBB VIZET!!

mert azzal is árthatsz

2022. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez igazából hasznos tipl, főleg azért, mert az alma segít csillapítani a rohamaimat, köszönöm Te is ezzel/hasonlóval küzdesz? ☺
2022. okt. 20. 21:03
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Az almától hízni biztos h nem fogsz...

És még egészséges is...


Én kigyógyultam belőle, egy barátom tanácsolta ezt, az alma-víz kombi bolt a megmentőm...

Sok sok sikert!!

11es

2022. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!