Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám jobban kezelni a...

Hogy tudnám jobban kezelni a szorongást?

Figyelt kérdés
Néha teljesen jelentéktelen dolgokon is képes vagyok aggódni és szorongani és úgy érzem ez nagyon káros, de nem tudok mit kezdeni a helyzettel.. Pl most munka kereső vagyok, hívtak egy interjú után másfél héttel, hogy menjek be egy újabb megbeszélésre. Nekem ez úgy jött le, hogy akkor valszeg megkapom az állást. Először örültem neki, mert hát kell a pénz stb. De aztán el is fogott a szorongás, hogy milyen lesz beilleszkedni, mi van ha nem jövök ki a munkatársakkal, mi van ha bénázni fogok.. Egy ruha üzletről van szó, olyan jelentéktelen és mégis parázok miatta..
2022. okt. 13. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Kevesebb agyalas kell, sportol, olvass mellette.


Nekem a relaxáció vált be szorongás csokkenesre de majdnem fél év volt mire hatott, szóval ezt sokan nem várják meg. Nekem nem volt mit vesztenem, csináltam és lassan egyszer csak jobb lett a stressz tűrő képességem

2022. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!