Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok jobban?? :’(...

Miért nem vagyok jobban?? :’( 3 hete szedem a Dulseviat 30 mg-ot.. De rosszabbul vagyok mentálisan.. Testi tünetek elmúltak de a deperszonalizacio es a zavartság nagyon erős….

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Itt mindenfélét fogsz kapni, csak segítséget nem. Javaslom, attól kérdezd meg, aki felírta, de minimum orvostól.
2022. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 tegnap voltam nála emelte 60 mg-re de még nem kezdtem el.. mást nem mondott
2022. okt. 13. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul voltam tőle, 3 hónapig szenvedtem a mellékhatásaitól. Elmondtad orvosnak, hogy mi a helyzet ennek ellenére emelte a dózist?
2022. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 igen mondtam neki hogy zavartnak érzem magam es mentalisan abszolut nem vagyok jobban… azt mondta ez nem a gyogyszertol van es szerinte mar kell a terápiás dózis ami 60 mg. Szoval felírta. De még nem kezdtem el. Tenyleg 3 honapig voltal rosszul tole? :o Dulseviat szedtel? Milyen mellékhatásokat tapasztaltál,
2022. okt. 13. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezeknek a gyógyszereknek a hatásmechanizmusát még az orvosok sem ismerik teljesen. A pszichiátriai medikáció mindig egyfajta kísérlet, aztán a választott szer vagy beválik, vagy nem, és akkor lehet próbálkozni egy másikkal.
2022. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Én is ezt szedem, és 3 hét még nagyon kevés és a 30. csak a kezdő dózis. A 60 a terápiás. Kell a 60,-as után is kb. 5- 6 hét mire beáll. Nekem igy volt. Kezd el, úgy ahogy a dokid mondta, légy türelmes. Ha 2 hónap.után se jobb, akkor kell a csere.
2022. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mert deperszonalizaciora nem jo az antidepresszans!! en antipszichotikumot szedek es mar 90%ban megszunt. Az antidepresszansok amugyis okozhatnak mellekhataskent dp-t. bele is van irva.

A pszichiaterem is megmondta hogy dp-re nem jo az AD.

2022. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!