Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szoktatok tapasztalni zavartsá...

Szoktatok tapasztalni zavartságot zavart gondolkodást? Mint valami demens.. nálam most ez van és már elegem van. Ui: amikkel kuzdok: szorongás, pánik, OCD, Dp/Dr, depresszió stb..

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok mentális beteg legalábbis orvos illetve más szakember sem mondta ezt nekem és egyenlőre nem is tervezek menni de nekem is vannak furcsa és ijesztő gondolataim időnként illetve egy kis depressziót is felfedezek magamon de ez csak egy kis ideig szokott tartani ritkán pár napról van szó.
2022. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kicsit kevesebb gyógyszert vagy bármilyen tudatmódosítót is szedsz, most pihentesd egy kicsit! A zavartságod képes az okozni főleg ha kialvatlan vagy miattuk.
2022. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem szedek semmit a vitaminokon kívűl. Majd jövőhéten megyek pszichiáterhez.
2022. szept. 4. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta és márkájú vitaminokat szedsz?
2022. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 C vitamin, B complex, Kollagén, Magnézium, D vitamin, Omega 3 stb… Nem egyetlen egy márkától, mindegyik más más de minőségi
2022. szept. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!