Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Különös mondatokat, szavakat,...

NormálisKérdés kérdése:

Különös mondatokat, szavakat, képeket hallok és látok a fejembe, miért?

Figyelt kérdés
Néhány hete figyeltem fel jobban arra, hogy például egy dolgozatban, feleletkor hallok valakit vagy valamit a fejembe aki megsúgja a választ nekem. Be vallom tanulni nem szoktam és órán többnyire nem is figyelek oda ami egy rossz szokássá vált nálam, de a helyes megfejtést valami oknál fogva tudom. Néha úgy érzem pocséklom az időmet és az "ők" idejüket is. Egyedül a matematika amiben nem szoktam "segítséget kapni" és arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel "büntetnek" és vezetnének rá arra, hogy a matematikára több időt, figyelmet szenteljek. Olyanokon kezdtem el gondolkodni mostanság mi van ha valamit mutatnának csak mivel nem vagyok eléggé művelt, hogy megértsem a közlendőjüket. Kicsit furcsának és hihetetlennek érződik mikor újra olvasom a szöveget, de máshogy nem tudom kifejezni ezt az egész dolgot. Valakinek van valami ötlete miért lehet ez?

2022. okt. 13. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Máskor is van ilyen, vagy csak iskolában egy-egy ilyen alkalommal?

Érdekel is a matek?

Egy hangot hallasz vagy többet? Egyértelműen hallod, vagy csak valami sugallat?

2022. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így mondtam el verseket anno. Sohasem tanultam. Előttem elmondták páran, és mire rám került a sor, tudtam.

Te is hallhattál valaha ezekről a dolgokról. Nem vagy buta, sőt !!!! Tudat alatt tudod a választ. A matek azért gondolkodást igényel:))

2022. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mateknal gondolkodni kell! Azer nincs orta valasz. A tobbi magolos hasztalan targynal meg a tudatalatti elohivja a memoriabol az elhangzottakat!!
2022. okt. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!