Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szomorú Jeffrey Dahmer esete?

Nem szomorú Jeffrey Dahmer esete?

Figyelt kérdés

Az élete már akkor megvolt pecsételve mielőtt megszületett volna. Az anyja agyon gyógyszerezte magát, illetve asszem 4 éves korában volt valami rosszul sikerült műtéte. Én biztos hogy nem raktam volna be a börtönbe 900+ évre hanem gyógykezelés alá vontam volna. Nektek mi a véleményetek?


Leszögezem, hogy tisztában vagyok hogy mit tett (bár lehet más véleményen lennék ha az én hozzátartozómat ölte volna meg, de talán idővel kibékültem volna a gondolattal hogy igazából nem tehetett róla)



2022. okt. 14. 17:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy véleményem szerint a maga módján jó ember volt (börtönben megkeresztelkedett például)
2022. okt. 14. 17:23
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Ő elmebeteg,ennyi.Lehetne kezelgetni de emberek közé különösen fiatal fiúk/férfiak közelébe nem szabadna engedni.

A gyógykezelés után kiengednéd?Én biztos hogy nem.

2022. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát, igen, a gyógykezelés után én se engedném ki, viszont ahogy a média tette és az emberek én nem bántanám.
2022. okt. 14. 17:30
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Neki mindegy szerintem már igazából.Ő egy nem normális ember és nem tehet róla de nem való emberek közé.Bántott ő elég embert úgy gondolom.
2022. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Kiengedni? Rég meghalt...
2022. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszen amit megtett az nem egy csokilopás volt de utólérte a karmája egy feldühödött rabtársa személyében.
2022. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

"ha az én hozzátartozómat ölte volna meg, de talán idővel kibékültem volna a gondolattal hogy igazából nem tehetett róla"


Megölte? Még ha csak annyi lett volna! Feldarabolta, savban feloldotta, csomó testrészüket megette (pl a nemi szervüket is), a koponyájukat kifőzte, majd kipolírozta, stb...

"Csak" beteg volt? Nyilván, de akkor ennyi erővel ezt rásüthetjük minden sorozatgyilkosra.

2022. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem menthetünk fel mindenkit betegség vagy gyermekkori traumák miatt….
2022. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyám is gyógyszerezte magát a terhesség alatt és dohányzott is. Hát meglett az eredménye. Borderline személyiségzavarral és bipoláris depresszióval vagyok diagnosztizálva ami olykor brutális. Nem véletlenül mennek tönkre a párkapcsolataim is például. Hiába nézek ki jól ha mentálisan nem vagyok oké.
2022. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

"a maga módján jó ember volt (börtönben megkeresztelkedett például)"


Engem elrémiszt az az agymosás, amivel az egyházak elérték, hogy aki valamilyen vallás hívének tartja magát, az rögtön "jó ember" mások szemében. Már az megdöbbentő, hogy Kaletát meg a lúgos Benét azzal védték, hogy "de hát jó keresztény", de most meg egy nekrofil kannibál sorozatgyilkosról állítod, hogy "jó ember", mert egy pap rálocsolt némi vizet? Nem akarom elhinni, hogy a keresztények nagy részének nem kínos, amikor valaki ilyeneket ír.

2022. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!