Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért káros a mentális egészsé...

Miért káros a mentális egészségre az, ha valaki webcam modell?

Figyelt kérdés

nagyon sok helyen olvastam hogy ez elvileg káros, és egy népszerű webcam oldalon külön olyan lenyíló rész is van, hogy mental help vagy valami ilyesmi. nem tudom elképzelni hogy ez miért káros? csak ül egy kamera előtt, tetszeleg és ha fizetnek akkor mutogatja magát. szerintem bunkó kollegák, agresszív főnök mellett dolgozni 8-10-12 vagy akár több órában sokkal károsabb és megterhelőbb de lehet csak én gondolom így


egy modell



2022. okt. 16. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját nevemben tudok nyilatkozni mert nem vagyunk egyformák. Már nem csinálom magánéleti dolgok miatt. Rám egyáltalán nem volt rossz hatással, egyedül az egészben az viselt meg mikor kikerült oldalakra videóm, de azt 2-3 nap idegeskedes után elengedtem. A furcsa az egészben, hogy biztos nagyon sok ismerősöm tudott róla mégis soha senki nem kérdezett rá konkrétan. Amit nekem adott ez a munka és a mai napig hálás vagyok érte, hogy megmutatta kik azok az emberek akik feltétel nélkül mellettem vannak. Sose bánjátok, ha elfordul valaki ez miatt tőletek, legalább meglatod az igazi arcát.
2022. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!