Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióban szenvedők ti...

Depresszióban szenvedők ti hogy élitek meg a minden napokat munkanapokat? Mi ad erőt hogy el tudjatok indulni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 09:22
 1/3 anonim válasza:
40%
Az, hogy ha nem dolgozok, éhen halok a kutyámmal együtt.
2022. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Ezt sosem értettem, ha otthon maradsz és nem dolgozol akkor éhenhalsz, ez nem elég indok?


Nem kell depressziósnak se lenni ahhoz, hogy emiatt elinduljak a munkába...

2022. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor sem halok éhen, ha súlyos depressziósan nem keresek pénzt.

Megtakarításból élek. Ha nemszedek étvágyat fokozó gyógyszert, akkor étkezésre nagyon keveset költök. Arra kell figyelnem, hogy depresszió okozta étvágytalansag esetén is egyek annyit, ami mellett nem halok éhen.


Ha van munkám, táppénzt szokott ilyen esetben erőltetni az orvosom. Ha tudom még erőltetni, akkor erőltetem mert munkahelyeken nehezen vagy nem tolerálják a gyakori vagy hosszú táppénzt.


Orvosom szerint depressziónál egy szintig segíthet is a munkavégzés, súlyosabb esetben ronthat rajta.


Ilyenkor antidepit igyekszek szedni, hátha javít rajta valamennyit.


Próbálom biztatni magam, hogy el fog múlni idővel.


Jó esetben gyors ütemű zene segíthet reggel.


Nagyon megnövekedhet az alvásigényem. Reggel van a legkevesebb energiám. Felöltözni is kihívást jelent. Káros/rossz megoldás, de éltem már azzal, hogy fájdalomokozassal értem el, hogy az álmosság elmúljon és adjon energiát.


Borzasztóan zavar ilyenkor, hogy munkavégzéssel ilyenkor nem jobb életet teremtés magamnak, hanem szenvedés fokozódást.

2022. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!