Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen felemészt az állapoto...

Teljesen felemészt az állapotom, nem bírok tovább így élni mit tegyek?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. Már ha csak ezt leírom, elsírom magamat. Újra fiatal akarok lenni 18-23 éveseké a világ. Tegnap a buszon is láttam egy ilyen korosztályú csoportot és majdnem elsüllyedtem szégyenemben, el is sírtam magán amikor leszálltam a buszról. Ők csak egy öregasszonynak látnak engem , semmi többnek, és gondolom ők is rettegnek hogy olyan idősek lesznek egyszer mint én. A busz ablakában csak a tükörképemet néztem és folyamatosan összehasonlítottam magam velük hogy mennyivel öregebbnek nézek ki.

Folyton az jár a fejemben, hogy minden másodperccel, nappal öregebb és csúnyább vagyok, és ezt sosem tudom visszafordítani sosem leszek 20 Újra.

21-24 éves koromban modellkedtem, nem lettem híres de ott lehettem pár kifutón,abból is kiöregedtem 24 évesen csak elküldtek mert túl öreg vagyok. Már 17 éves korom óta így rettegek az öregedéstől. Egyszerűen felemészt és nem bírom tovább.



2022. okt. 15. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg keress egy pszichológust.
2022. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha jól megy, leszel még 41,51, 61, 71 meg 81 is.
2022. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami szakmát. Ilyen előzményekkel a kozmetikus, körmös, fodrász szerintem érdekes lehet számodra. Az öregedésbe meg bele kell törődni, mert az elérhetetlen kívánságok felőrlik az embert, míg az alkotó munka kiteljesíti.
2022. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a külső. Erre rájöhetné 30 felett.

Teljesen természetes, hogy megörekszünk és meghalunk.

Erről szól az élet.

2022. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Átérzem, én is gyakran szoktam emiatt szorongani. 28 vagyok most. Nehéz elfogadni de mindenki megöregszik (bár 19 évesen meg voltam győzödve, hogy én tuti soha nem fogok), de a ráncokat én is nehezen viselem. Idén voltam először botoxoltatni, komolyan tökre szégyellem, nem is mondtam senkinek. De igazuk van az előző hozzászóloknak, hogy nem minden a külső és nem ártana egy pszichológussal elbeszélgetni erről. Én úgy érzem, hogy mivel nem nagyon lettem sikeres a szakmámban, ezért nincs meg az a kiteljesedés érzés, mint amúgy sok barátomnak, akiket abszolút nem foglalkoztat ez a téma, szóval 3-nak szerintem is igaza van, hogy olyan szakmát/munkát kell keresni, amiben az ember kiteljesedhet és akkor nem fogja folyton azt érezni, hogy őt csak a külsője határozza meg.
2022. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez a plázalibák sorsa. Ha a szépséged volt az összes értéked akkor magadra vess!
2022. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Gondold át ,de jó,hogy megérted ezt a kort hiszen van akinek ez nem adatik meg !
2022. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudod az olyan dolgokon amin nem tudunk változtatni azon kár idegeskedni. Főként hogy a külső nem minden, és erre pont általában a korral jönnek rá az emberek, mikor már nem a felszínes dolgokat keresik.
2022. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is napi szinten szorongok emiatt és depressziós vagyok. Főleg, hogy tudom, pikk-pakk elmennek az évek, most még 29, párat nézek és 40-hez közeli férfi leszek.


A húszas évek is rettentő gyorsan elmentek.


Sajnos valóban nem lehet mit tenni azonban. Az nekem sohasem segít, ha mondják, letagadhatok 5-6-7-8 évet. Szerintem a biológiai kor számít, nem az, hogy külső alapján mennyivel kevesebbnek tippelnek.

2022. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez van ha nem vagy Zimány Linda. Nincs pénzed hogy zombivá, emberi ronccsá műttesd magad. Örülj hogy élsz te hülye, ismerősöm most halt meg alig 45 évesen rákban. Tudod hogy szeretett volna élni? Hogy jössz te ahhoz hogy itt rinyálj tök egészségesen hogy jaj nem vagyok 20 éves.
2022. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!