Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek lehet ez a tünete?

Minek lehet ez a tünete?

Figyelt kérdés
Fordult veled elő olyan, hogy nem ismerted meg egy közeli családtagodat, akivel naponta találkozol?
2022. okt. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hogy ez klinikai kórkép-e, de annyi bizonyos, hogy az ember sokszor a környezethez társít egy adott személyt és más környezetben alig ismeri fel. Nőknél a smink rengeteget számít, de a ruházat férfiaknál is.
2022. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akivel naponta találkozom, beszélek és együtt is mentünk sok helyre, azon a helyen is voltunk korábban együtt, ahol ez megtörtént, ott hogy lehet? Ruházat tekintetében is láttam ugyanúgy utcai, otthoni, stb. ruházatban, nem sminkel, mert férfi. Aznap is láttam otthon is, a munkahelyemen pedig nem ismertem meg, amikor bejött.
2022. okt. 18. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Mit jelent hogy nem ismerted meg?

Odament hozzád és elkezdett beszélni, te meg azt se tudtad ki az?

Konkrétan nem ismerted fel, vagy csak olyan érzés volt mintha idegen lenne?

Mindenesetre elég furcsa, de fontos hogy pontosíts mert rengeteg különböző dolog is lehet

2022. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg a többi ember között. Mást szólítottam meg, mintha ő lenne, rendkívül kellemetlen szituáció volt.
2022. okt. 18. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Na várj most elvesztem. Tehát tudtad hogy ott lesz és kerested csak nem vetted észre és egy random emberre azt hitted hogy ő?
2022. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vesztél el. Tudtam, hogy ott van. Nem minden részlet ugrik be, pár éve volt.
2022. okt. 18. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem csak olyanok voltak, hogy idegennek láttam őket. Mintha nem ismerném őket, elgondolkoztam mikor leesett, hogy tényleg ők a szüleim, hogy hogyhogy ismerem őket, meg ilyesmiken. Közben meg minden fura volt. Egyszer csak kirántódtam ebből.
2022. okt. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Prozopagnózia, arcvakság


Ezeknek olvass utána! Hátha ráismersz a problémádra.

2022. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem állandó ez a probléma vagy nem ennyire. A színészekből is nagyon keveset ismerek (fel), de van, amikor semmi gondom nincs több éve látott ismerős megismerésével, még úgy sem, hogy más lett a hajszíne közben. A beszédhangra jobban figyelek, a hallásom legalább jó. Furcsa.
2022. okt. 19. 12:44
 10/10 xp ali ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ha nem fiatal, azért elmennék ezzel orvoshoz. Lehet, h banális, de nem biztos.
2022. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!