Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kristály nevű drognak milyen...

Kristály nevű drognak milyen megvonási tünete van?

Figyelt kérdés
Tudom, több hasonló szer fut ilyen néven. Talán nem nagyon van különbség a megvonási tünetek között.

2022. aug. 3. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Izzadás, remegés, sóvárgás, rossz közérzet, hányinger, alvászavar, szorongás, hidegrázás, étvágytalanság, és még 20-30 dolog. Nem véletlen, hogy bármit megtenne egy függő, hogy hozzájusson az adagjához.
2022. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tapasztalatból tudod? Furcsállom, hogy ilyen hosszú tünetlistát írtál.


Azért kérdezem mert többféle drogtól voltam függő. Metadon elhagyásnál egyáltalán nem volt sóvárgásom. Izomfájdalom, hidegrázás, rossz hangulat, hőemelkedés, alvásgond, feszültség volt a megvonási tünete. Lassú adagcsökkentéssel hagytam el.


Kristályt és nyugtatót (Frontin) egyszerre hagyok el. Kristály elhagyás enyhe sóvárgást okoz, de nem egész nap. Szerintem a többi mind Frontin megvonási tünet. Enyhe szorongás, fokozott izzadás, labilitás, fejfájás. Frontin sóvárgásom nincs.


Azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok mások tapasztalatára. Biztosan nem tudom külöválasztani a kristàly és nyugtató elhagyási tünetet.


Soha nem éreztem úgy, hogy bármit megtennék a napi adagért. Sosem loptam, nem vágtsm át embereket, nem kértem kölcsön, nem húztam le másokat.

2022. aug. 3. 03:43
 3/9 A kérdező kommentje:

Hányinger, étvágytalanság, hidegrázás nincs a mostani elhagyásnál.


+20-30 sem lehet, már felsoroltam, h miket tapasztalok.

2022. aug. 3. 05:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagyd abba mind és megtudod mi lesz, mert így hogy egyikről átállsz a másikra az semmi.

Függő vagy továbbra is és megkapja a szervezet amit akar.

2022. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem egyszerre kellene egyhagyni a kettot. Kicsit tobb turelem. En mikor drogrol jottem le, pont h 2-3 hetig dupla adag nyugtatot szedtem, igy konyebb volt.
2022. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elhagytam a kristályt 2 hete és a Frontin adagom is nagyon le van már csökkentve.


Bipol kevertben vagyok. Emiatt most 5 órát aludtam, 4 ébredéssel. Nem értem, h miért kevertben hagyatnak el velem nyugtatót. Rendezett állapotban szokták.


Ráadásul, mivel nem csillapodik elégge a pörgés, az antidepit is el kell hagynom. 4 napja felezem az adagom. Pár nap múlva már felet sem vehetek be.


A Frontin és kristaly egyszerre történő elhagyása miatt nem tudom, h melyik megvonási tünetet okozza az egyik, melyiket a másik. Frontin megvonásról lehet nagyjából tudni, hogy mennyi idő alatt múlik el. Kristályról az orvosom sem tud semmit.


Már annyira sem lehet tudni, hogy mi okoz rosszullétet, mint korábban, mert antidepi megvonási tünetem is van.


Teljesen elhagytam adagcsökkentés után a Frontint kb 10 napja, de rosszullét miatt az orvosom javaslatára egy kisebb adagot visszavettem.


Napi 1,5 mg-ról indulva most a visszavét után 2x0,25 mg-ot szedek. Még így is van megvonási túnete. Nem szeretném tovább csökkenteni, amíg nem múlik el mindegyik megvonási tünete. Bipol kevertből is szeretnék előbb kijönni.


Bip kevertre kaptam a 2 éve szedett Lamolep mellé Kventiaxot. Szorongásra szedek fix adagban Pregabalint és szükség esetén Ataraxot is.

2022. aug. 3. 07:49
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem álltam àt egyikről a másikra. Kristályt szívtam és metadont ittam kb 1 évig. Egyszerre a kettőt. A metadont elhagytam tavaly, a kristályt 2 hete.


Volt rövid kristály elhagyásom. Kórhazban 3,5 hétig nem szívtam kristályt. Még sóvárgást sem tapasztaltam. Utána napi 2-3x fél órás sóvárgáson kívül semmit nem éreztem.

2022. aug. 3. 07:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma meghalt a díler. Garantáltan leszokok.
2022. aug. 3. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült,kèrdező?
2023. szept. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!