Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 9 éves koromtól kezdve...

Kb 9 éves koromtól kezdve ált.suliban bántalmaztak(szóban)15éves koromig.Még mindíg nem tudom elengedni a múltam.És,mintha az önbizalomhiány a részemmé vált volna.Ki lehet jönni ebből?Terveztem boxra járni,de túl virágszál vagyok hozzá.

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve képes vagyok annyitól is elsírni magam,ha rám kiabálnak.Kezdem unni ezt az "önmagam".Bár leginkább utálom magam,és nem unom.
2022. okt. 18. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Ki lehet, én is ilyen voltam általánosban, most meg már lazán leüvöltök bárkit, ha kell :D Azon múlik minden, hogy legyen elég önbizalmad.
2022. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Kikozositesen rengetegen átmenetek.


Hidd el fel lehet ebből állni.


Ha másnak sikerült, neked is fog. Egyszerűen gondolj arra h azok gyepes gyökerek és te vagy a normális. És tudd hogy később az emberek normálisan viselkednek, a kamaszok csak ilyen szociopaták

2022. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!