Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a nehezebb, az eszcital...

Melyik a nehezebb, az eszcitaloprám (scippa) elkezdése, vagy abbahagyása?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy mennyiben különbözik az elhagyás a gyógyszer kezdeti mellékhatásaitól. Elore is köszönöm!

2022. okt. 20. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen egyénfüggő, de mindenképp apránként hagyd el. Nekem sajna volt olyan mellékhatása, ami nagyon-nagyon ritka, és meg is maradt, de ez tényleg ilyen 1 az 1000-ből kategória. Ha férfi vagy, akkor gondolom a vizeletürítés-orgazmus elérése témakör mindenképp megvan, ezekkel azért túl lehet élni, ha amőgy pár hét után már azért vannak jó hatásai. Nálam magánál az elhagyásnál sok probléma nem volt, pár napig levertebb voltam.


De tényleg annyira máshogy hat ez mindenkire, hogy nem igazán lehet tanácsot adni....

2022. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Elkezdésnél a testi tünetek erősödtek, elhagyásnál a szuicid gondolatok. Nem pánikbetegségre szedtem. Időnként leírogattam, hogy miket érzek, tapasztalok, hogy be tudjak róla számolni az orvosnak, ezt tudom javasolni neked is: ne azzal foglalkozz, hogy mit ír a betegtájékoztató, mit mondanak mások, hanem azzal, hogy rád hogyan hat.
2022. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!