Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ember hogyan szerezhet...

Az ember hogyan szerezhet barátokat barátnőt rossz külsővel?

Figyelt kérdés
Már évek óta súlyos depresszióban szenvedek. Egy kudarc vagyok, egyáltalán nem látom magamban külsőre a szépséget, a személyiségem nagyon szeretem, mert jónak tartom magam, csak mind hiába ha egyszerűen a külsőm miatt kerülnek az emberek. Néha úgy érzem mintha teljesen egyedül élném ezt a világot, vagy legalább is nem érzem hogy nekem van társam e világon, túlságosan sokszor sanyargatom magam a múltban történt dolgok miatt, egyszerűen már nem tudom meddig bírom energiával de rettentően "üresnek" érzem magam, nincstelen kis senkinek...

2022. okt. 25. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Ja, megértem a problémádat :( én meg túl helyes vagyok, és nem hagy békén senki. Rohadtul elegem van már hogy 2 kbaszott percre nem hagynak békén.

Megértjük egymást tesó :(

2022. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, hogy a külsőd miatt kerülnének (hacsak nincs valami égési sérülés az arcodon mondjuk vagy ilyeami durvább heg). Viszont mivel te saját magadat nem fogadod el ez hatással van a kisugárzásodra, amit a többi ember megérez.
2022. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs hegem, csak nem vagyok helyes. Egyébként meg ha zavar a sok ember küld el őket #1-es de akit nincs ki zavarjon az kit küld el?
2022. okt. 25. 20:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs ki megérezze hogy mérgező vagyok saját magamra, a kutya nem áll velem szóba.
2022. okt. 25. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Az önbizalmadon kellene fejleszteni. Erre a legjobb lenne egy pszichológust felkeresni, ő tudna ebben a legjobban segíteni neked.
2022. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. De én nem hinném hogy egy pszichológus tudna segíteni, igaz ő ebben "profi" de én meg nem hiszem hogy ha kibeszélem magamból a bánatom akkor csupán beszélgetéssel jobb lenne.
2022. okt. 25. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is ezt mondtam egészen addig, amíg végső elkeseredésemben fel nem kerestem egy pszichológust. Bármilyen szkeptikus vagy egy próbát szerintem megér, nem? Veszteni nem vesztesz semmit.
2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megérhet, de nem tudom mikor lenne rá alkalmam hogy ne derüljön ki az osztályom elött, sajnos eléggé rossz az osztályom is.
2022. okt. 25. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi az hogy rossz külső? Kigyúrod magad már nyert ügyed van.
2022. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem csupán kibeszéléssel lenne könnyebb a pszichológus után. Számos módszerrel tud segíteni, nem csak a "meghallgatás".

Az osztályodról: keress más társaságot, sport vagy művészet terén, tanulj nyelvet vagy bármit, mozdulj ki otthonról. Mégsem várhatod, hogy a királykisasszony becsöngessen: "itt vagyok, ragyogok, én leszek a feleséged, innentől minden happy lesz".

A jó dolgokért legalább egy kicsit küzdeni kell.

2022. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!