Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek halálvágya ill.öngyilko...

Akinek halálvágya ill.öngyilkos gondolatai voltak szinte állandóan és rohadtul csak már megakart halni hogy "hesegette" el ezeket a gondolatoakt vagy mitcsinált?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lettem túl rajta. Mindig visszatér.
2022. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Visszatér mindig.
2022. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem se megy. Szedek gyogyszereket leszoktam a piáról a cigiről is. Probalok kimozdulni kirandulni stb. Voltak idoszakok par honap mikor mintha el lennék de jon a depresszio es kicsinál egyebkent panikbeteg depresszios magas vernyomasos szorongasos beteg vagyok 15é korom ota most vagyok 27...a gyogyszereknek is van mellek.hatasa. magán orvos.vagy szihomokusra nincs penzem. Egyszeruen egy roncs vagyok testileg lelkileg nem tudom mina fenéhez kezdjek mikor esténként lefekszek csak annyit akarok.tobbe ne keljem mar felkeni.
2022. okt. 29. 05:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Lítiumot szedtél már?
2022. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vagyunk lepontozva? Mert írtunk egy őszinte választ? Kapjátok be, akik lepontoztak.
2022. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

En nem pontozok.

Nem szedtem litiumot.

2022. okt. 29. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

6


A lítium jó az öngyilkossági gondolatokra és késztetésekre.

2022. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!