Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan a hangulatomat...

Állandóan a hangulatomat figyelem és tele van felesleges gondolatokkal a fejem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig nem csináltam semmit (majdnem egy évig), csak házimunka. Nemrég diagnosztizáltak nálam egy erős szorongásos zavart. A tengernyi szabadidőmben elkezdtem befelé figyelni és félni kezdtem attól, hogy lelkileg beteg leszek, stb. Aztán elkezdtem figyelni állandóan a hangulatomat és emiatt mindig rosszul vagyok lelkileg, mert mint kívülálló szemlélő figyelem az érzéseimet. Úgy érzem, hogy a bebeszélt dolgok miatt semmi nem tud elégedettséggel eltölteni. Önbizalomhiányos is vagyok egyébként.

Ötletek, hogy hogyan tudnék csak úgy szimplán élni, mint régen? Nem agyalni mindenen, hanem csak élni. Ennyire vágyom csak.


2017. aug. 23. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is lelki beteg voltam. Jár társaságba, mert depressziós leszel.
2017. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!