Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnottkent hogy lehet boldogn...

Felnottkent hogy lehet boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Utoljara akkor voltam boldog amikor meg gyerek esszel gondolkodtam, minden erdekesebb volt mint most, de mar lassan semmi nem erdekel, mar nem tudok orvendeni semminek mint gyerekkent. Ha igazabol ennyire unalmas az elet, nem ertem gyerekkent mert nem tunt annak, egyszerunek tunt es erdekesnek. Most mar csak a problemakon tudok gondolkodni, nem tudok viccelodni, gyerekesnek lenni, sokmindenre rajottem es megertettem, atgondoltam a dolgokat felnott fejjel. Ha belegondolunk az eletunkbol nagyon keves az az ido amit tenyleg elvezunk, nagyon keves dolog van amiert erdemes elni. De igy mi ertelme van az egesznek? Szeretnek ujra gyerek lenni de mar sosem tudnam ugy felfogni a dolgokat mint akkoriban, egyreszt jo, masreszt nagyon nehez igy folytatni az eletet.
2022. okt. 27. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Minden nap valami jobbat remelunk az elettol de a szomoru igazsag hogy jobb sosem lesz ha nem teszunk erte, kozben meg eltelik az eletunk. Sok ertelme van. :))
2022. okt. 27. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos ez ilyen :/

En is igy erzem

23 vagyok..

2022. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostmár én is unalmasnak találok mindent. 30/f
2022. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2 vagyok

Nekem nagyon sokat segit hogy vannak terveim

Aminek a megvalositasan dolgozom

Kozben probalom megtalalni onmagam

Fejleszteni onmagam

Mellette sokat is dolgozom

2022. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Egy romlott társadalom rabszolgái vagyunk - de a rendszer nemsokára össze omlik.
2022. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

5-vagyok

Tudsz rövid időre boldog lenni drogokkal. Viszont az elekerülhetelen utóhatás hogy utána még sz---- lesz minden.

Én abban hiszek hogy amikor meghalunk majd jobb lesz. (Ennél biztosan..)

2022. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!