Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok és semmihez semmi...

Szorongok és semmihez semmi kedvem.Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Generalizált szorongásom van és egy kis pánikbetegség, amióta Home Office-ban dolgozom,és kb semmi kontaktom emberekhez úgy egy éve.

Egyre rosszabbul vagyok.

Kapok AD-t de nem igazán hat mert ugyanúgy egyedül, magányosan vagyok itthon.

Minden barátnőm férjnèl van, hetente egy napot találkozunk,akkor jól vagyok,de egyébként minden nap a lakásban, anyukámmal, főzünk este de minden nap ugyanaz,minden egyes nap ugyanaz van.

Egyszerüen semmi életem és ebbe vagyok bele betegedve.

Hogy lehet ebből kijutni?

Mit csináljak?

Hogy legyen újra életem?

Azelőtt csak a pörgés a barátok,de mióta itthonról dolgozom és nem vagyok emberek között csak a halálfelelem,a rettegés,az unalom

Ma is 4-kor befejeztem a munkát,itt ülök pizsamába reggel óta.

Nem érdekel a tv a semmi ,semmi ami azelőtt érdekelt és boldoggá tett.

Párom tavaly július óta nincs , magányos vagyok.

Nem tudok így élni 😞



2022. okt. 27. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

A home office kötelező? Mert ha hetente néhány napot bejárhatnál a kollégák közé, segíthetne.

Én másfél évet töltöttem home office-ban, ez volt mindig a szívem vágya. De nem kicsit megzakkantam, én napi tíz órát dolgoztam. Főleg télen volt pusztító. Mostanában bejárok heti két három napot, így jobb. De még így is van, hogy egyedül ülök a szobában, mert a kollégám otthonról dolgozik.

2022. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos igen... építik át a céget teljesnz,talán majd 2013 februártól lehet majd osztályonkènt visszamenni.

De nem tudom meddig bírom így.

Keresnék másik munkát,de itt vidéken ez rettentő nehéz .

Az mit jelent hogy megzakkantál ?

Te is depis lettél,ideges vagy ilyesmi?

2022. okt. 27. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

1 vagyok. Igen, nem kicsit depis lettem, nem láttam értelmét semminek. Nálam az is súlyosbította a helyzetet, hogy a lakásba nem süt be a nap, és mivel földszinten van, és belátni, a függönyt is behúzva kell tartani. Máskülönben az emberek bebámulnak, sajnos ez van, ha meglátnak egy ablakot, kényszeresen benéznek.

Volt korábban a kovid előtt egy munkahelyem, ahol egyedül ültem egy szobában és senkivel nem volt kontaktom, csak leadtam a feladatot aztán hazamentem. Akkor azt találtam ki, hogy beiratkoztam egy nyelviskolába, és hetente háromszor esténként ott ültem, az nagyon sokat segített.

2022. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!