Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mondhatni jo alvo vagyok mert nem szoktam megebredni, folyamatosan es sokaig tudok aludni, zajok sem zavarnak, viszont vannak idoszakok es sajnos gyakran, nem mindig tartanak sok ideig, neha viszont igen hogy nem tudok egyaltalan elaludni ejszaka, igy akkor alszom csak amikor van idom 3-4 orat de akkor sem jol mert konnyen felebredek es nem tudok visszaaludni. Annyira rossz ez az alvaszavar mert nagyon faradtnak erzem magam de hiaba, tegnap 5 oran keresztul fekudtem es probaltam elaludni de nem tudtam sehogysem, pedig annyira faradtnak ereztem magam, ma ejjel sem tudtam aludni, mar nem tudom mit tegyek.
2022. okt. 28. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Gyógynövény teakat próbáld ki.citromfu kamilla orbancfu.es mozogj eleget,H a tested elfaradjon.magnezium is jó ha szeded.ha nagyon jár az agyad, napközben írd le mitől stresszelsz és így estére tudatosan el fogod terelni a gondolataidat,olvass ,netezz,vicces videókat nézz pl. Ja és levendula olaj a párara nagyon jó illatos.probat megér.
2022. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz érdemes ezzel menni. Kiderítése az okát. Tanítható relaxációs is.
2022. okt. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!