Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egesz csaladom lelki...

Az egesz csaladom lelki beteg, depresszios. Mitol alakult ez ki? Es hogy lehet, hogy mind azok vagyunk?

Figyelt kérdés

Semelyikunknek nincsenek baratai, nincsenek normalis emberi kapcsolataink, ez egyikunk kihasznalhato a masikunk kihasznal masokat, de egy biztos, mind betegek vagyunk lelkileg. Alkoholproblema, drogproblema, ongyilkossagi kiserletek. A szuleink is es mi is mind betegek vagyunk. De hogy lehet ez hogy egy csaladban mindenki ilyen lesz? En még egy ilyen beteg, elatkozott csaladot nem lattam..

Gondolkoztam rajta hogy megszakitom mindenkivel a kapcsolatot es szenvedjen tovabb mindenki ugy ahogy eddig, de rajottem hogy en is ilyen beteg depresszios vagyok


2022. aug. 16. 23:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Semelyikunk nem akar elni, es ha lenne olyan gyogyszer amit beveszunk es meghalunk 1000% higy mind bevennenk.

Ez nem szimpla szomorusag ami elmulik, mi igy eljuk a mindennapjainkat amiket leirtam

De miert????

2022. aug. 16. 23:51
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Genetikailag is örökölhető a mentálos problémákra való hajlam, és a családi minta is rengeteget számít.

Kezeltetitek egyébként, vagy csak hagyjátok egyre inkább elmélyülni?

2022. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
*mentális
2022. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Senki nem kezeli

Egesz eletunkben mindenki ilyen volt

Ilyen alapjaraton a szemelyisegunk...mintha nem is betegseg lenne

2022. aug. 17. 00:05
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát pedig kéne. Így nem is csoda hogy mind egyre rosszabb állapotban vagytok.

A mentális betegségek sajnos egyre rosszabbak kezeletlenül. Teljesen felemésztik az embert, és a környezetét is.

2022. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt genetikailag is örökölhetitek, és a hozzáállást is. Így nevelték a szüleiteket is, ők pedig benneteket, te majd a saját gyereked.
2022. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha zavar a helyzet, menj el dokihoz, egész családon ez nem segít de rajtad segíthet.
2022. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Örökölhető igen, de a butaság is.

Ha ennyire rossz a helyzet és a leírtak alapján megteheted azt, hogy elmenj miért nem tetted meg ? Az első lépés a gyógyulás felé, ha megszünteted a mérgező körülményeket. Ha továbbra is velük fogsz élni, a doktor nem tud segíteni, csak gyógyszerezéssel, de az nem elég.

2022. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
ez nem butaság. ha ebben nő fel, azt hiszi ez a normális. keress pszichiátert, gyógyszerrel segíthet rajtad.
2022. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet valami nagy családi trauma volt veletek régebben ami generációról generációra öröklődik , dolgozz rajta hogy a neheztelést váltsa fel a szeretet.
2022. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!