Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol lehet, hogy nem tudok...

Mitol lehet, hogy nem tudok figyelni, koncentralni?

Figyelt kérdés

Mikor valamit csinalnom kene, akkor annyira nehezemre esik rafigyelni, hogy nagxon hanyagul vegzem, es tele lesz hibakkal. Amiket aztan ki se tudok javitani, mert meg se talalom.


Masik pelda: mondjuk mikor valaki mondja, hogy hova kattintsak a kepernyon, vagy mit csinaljak, akkor mintha ott se lennek, csak ossze vissza huzom a kurzort, teljesen logikatlan dolgokat csinalok. Szornyu.


De massal is elofordult mar. Kertek, hogy hozzak egy dolgot oda, mire en elmentem a telep maskk vegebe erte, pedig pont egy dolog mellett alltam.


Mindenki baromi hulyenek nez, allandoan basztatnak a munkahelyeimen emiatt, szoval szornyu. Nem vagyok ADHDs, de van depressziom, illetve ez egy trauma utan alakult ki. :/


2022. szept. 14. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Depresszió okozhat figyelemzavart. Illetve hogy magasról lesz@rod mi történik.
2022. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden unalmassa valik amugy, es az emberi beszedre se tudok figyelni, elvesztem a fonalat. Raadadul sokat alszom mostanaban, az utobbi 2 napban 10-12 orakat aludtam.
2022. szept. 14. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi 3-4 évben napi 12-14 órát aludtam. Mellette dolgozom, szóval az életem munkából és alvásból áll. Menj pszichológushoz, ne járj úgy mint én. Én sem figyeltem semmire, illetve a memóriám azóta is rossz. Én munkahelyen megmagyaráztam miért nem tudom a nevüket megjegyezni fél év után se, de ez nem megoldás.
2022. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jarok egyhez, de nem nagyon hasznal sajnos. :/
2022. szept. 14. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!