Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom szépnek az emberi...

Miért látom szépnek az emberi szívet, mint olyat?

Figyelt kérdés

Csak egy szerv, a májunkat se látjuk szépnek.


Nincs ilyen irányú fétisem.


2022. okt. 28. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Magát a szervet nyilván senki se látja szépnek. Azt látja szépnek amiket szimbolikusan hozzá kötünk.
2022. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert szín izom, és egy életen át melózik, hogy te ne dobd fel a pacskert :) . Valamint nem kaphat rákot. Infarktust viszont igen :( .
2022. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1


Akkor én senki vagyok.

2022. okt. 28. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészségedre.
2022. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak készülök: a szív gyönyörű (bár az én kedvencem a tüdő, természetesen a nem dohányos tüdő). Az pedig nem teljesen igaz, hogy a szívizom nem lehet rákos, ritka, de előfordulhat. Másrészt a legtöbb elhalálozást pont a kardiovaszkuláris betegségek okozzák, a rákot megelőzve.
2022. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Végre valaki. 😁


Amúgy hatsávos úton lakom, az én tüdőm se szép. Inkább nem is akarom tudni. Apumhoz átmenve meg kőkemény passzív dohányzás van.

2022. okt. 28. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Én irtózom a belső szervektől, de kinek mi…amíg nem izgatnak szexuálisan, mint Jeffrey Dahmert, nincs gond😅
2022. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem izgatnak szexuálisan. 😅
2022. okt. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!