Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha esélyesen...

Mit lehet tenni, ha esélyesen mérgező emberi kapcsolat fenntartása miatt lelkileg egyre lentebb vagyok?

Figyelt kérdés
Eldobni nem fogom az fix :/
2022. máj. 9. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmit
2022. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell fenntartani egy mérgező kapcsolatot. Pláne ha legalább észrevetted.
2022. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az. Fenntartod, nem boldogan élsz benne.


Miért ragaszkodsz hozzá, ha magad is tudod, hogy nem jó?

2022. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az illető már elérte, hogy saját magad ellen fordulj: az eszed tudja hogy ez nem jó neked, a szíved meg küzd valami jóért. Én elkövettem azt a hibát, hogy sokáig benne maradtam egy mérgező kapcsolatban, hasonlóan ereztem, mint te. Csak utólag állt össze, hogy apránként, módszeresen manipulálva voltam, állandóan a kognitív disszonancia állapotát tartotta fent bennem. Nagyon aljas módszer ez. A vége az lett, hogy hazudozott mint a vízfolyás, tudta hogy tudom, de azt is, hogy nem vagyok gyanusítgató ember, sem pedig olyan, aki verbálisan rátámad a másikra, ezzel is szembe állított önmagammal. A realitásomat modszeresen, tudatosan összezavarta, kb azt sem tudtam már hogy én ki vagyok! A vége az lett, hogy ő dobott ki, (amit nem bánok) de olyan embertelen, kegyetlen módon, emberileg totálisan semmibe véve engem, erőszakosan, hogy azt senkinek nem kívánom! Úgyhogy szerintem igenis szakítsd meg vele te a kapcsolatot, mert száz százalék, hogy ő fog kirakni téged, mindenféle előzmény nélkül, és embertelenül, drasztikusan, téged a te személyiséged, a gondolataid, az érzéseid teljesen semmive véve. Ha ezt szeretnéd, akkor maradj vele még jó sokáig.
2022. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig esélyesen el kéne dobni ezt a mérgező kapcsolatot.
2022. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Hát nem mindig dob ki. Engem se akar, pedig ugyanezt élem át.
2022. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!