Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy viseltétek el a kinézetet...

Hogy viseltétek el a kinézetetek diéta alatt?

Figyelt kérdés

én is nagy súlyról fogytam le, és nagyon nehéz út volt, türelmetlen voltam sokszor és utáltam magam míg nem sikerült normális súlyt elérni

ki hogy élte meg?


2022. okt. 30. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve sokszor jöttek rám falási rohamok ami után mindig bűntudatom volt
2022. okt. 30. 17:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig utáltam magam, egyszerűen rosszul voltam a külsőmtől, undorodtam a hájas kis comboktól, a hasamtól, és mentálisan nagyon nehéz volt ezt az átmenetinek nevezhető állapotot túlélni. De végig a fejemben volt a cél, tényleg nagyon elszánt voltam, és tudtam, hogy a fogyás nem éjszaka alatt fog végbemenni, hanem hosszú hetek, hónapok kitartó munkájának a gyümölcse. Volt sírás, depizés, néhány falási roham, de aztán végül amint megláttam a tükörben az első apró változásokat, ahogy valaki szólt, hogy már jobban áll rajtam némelyik ruhám, olyan motivált lettem, hogy éreztem, megéri kitartani, és folytatni az egészséges életmódot:)
2022. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem pont az ellenkezője volt. Minden egyes nappal egyre jobban imádtam magam, a külsőmet, egyre inkább vékonyabb és vékonyabb akartam lenni és végül anorexiás lettem, étkezési zavaros. Én akkor is azt gondoltam mennyire jól nézek ki, és talán még mindig azt gondolom így vissza nézve, de tudom hogy nagyon nem volt egészséges, így a párom segítségével sikerült legyőznöm az étkezési zavaromat és már egy egészséges testsúlyal lehetek.

Természetesen nekem is voltak falási rohamaim, rendszerint vasárnaponként, hétközben pedig legtöbbször napi egyszer ettem akkor is minél kevesebbet. Szinte hányásig ettem magamat vasárnaponként, de másnap pedig nem ettem semmit sem mert egyrészt tele is voltam még , másrészt pedig ezzel próbáltam büntetni magam.

2022. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!