Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolapszichológussal nektek...

Iskolapszichológussal nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Már jóideje tervezgetem, hogy elmegyek az iskola pszichológushoz, de sosem mertem ezt meglépni, mert féltem. Hallottam elég sok rossz dolgot a pszichológusokról, és kissé tartok tőlük. Viszont szükségem lenne rá, szóval ezért is inkább itt érdeklődök.


Ha nem tudom megfogalmazni, hogy pontosan mi a problémám, csak tudom, hogy van valami baj, akkor ő tudna segíteni?

Nem voltam még ilyen “alkalmon”, nem tudom hogyan működik a dolog.



2022. okt. 30. 21:36
 1/3 anonim válasza:
88%
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Bár csak pár hete járok hozzá, de sokat segített már így is lelkileg. Nagyon megértő és komolyan veszi a problémáimat.Ha te megad is úgy érzed, hogy szükséged van rá szerintem menj el hozzá. Ha úgy érzed nem tud segíteni, akkor nem jársz hozzá többet, de egy próbát mindenképpen megér.
2022. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Életem egyik legjobb döntése volt hogy elmentem pedig nagyon sokáig nem mertem, halogattam. Komolyan vesz és jó kész valaki olyannal beszélni aki csak rád figyel. Ha nem jön be max nem mész többször hozza de én április óta járok hozzá és sokat segít. <3
2022. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó lesz *
2022. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!