Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lett volna olyan fontos ez?

Mitől lett volna olyan fontos ez?

Figyelt kérdés
Tizenévesen jártam pszichológushoz, mindig a szerelemről kérdezgetett meg hogy ez milyen fontos kamaszkorban... Meg hogy nézzem meg az alkonytatott hogy tanuljak az emberi kapcsolatokról, jézus.. Nem voltam szerelmes tizenéve, nem is volt senkim és már akkor kellemetlen volt a téma. Már abszolút le is mondtam róla mert elegem van a nőkből, meg úgy az emberekből. Kétlem hogy ez változni fog, de mindig ezzel a témával kavart fel. 22/f
2022. okt. 31. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes pszichológus...
2022. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, bírtam mikor pofáztam neki a rám sem figyelt hanem a gépét nyomkodta, meg elkezdett telefonálgatni. Úgy megtudtam volna ütni!
2022. okt. 31. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakmaiatlan
2022. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, dolgozik egy sablonból ami le van írva, letudja az emberekt a semmitérő munkájával aztán zsebreteszi a fizetését.
2022. okt. 31. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez kemény hogy egy basic amcsi filmből akarta hogy emberi kapcsolatokról tanulj, ilyenkor érzem azt hogy pszichológus is lehet bármilyen hülyéből. Engem rettenetesen kiakasztott volna ha folyton csak a szerelemről kellett volna beszélnem, sose tette ki nagy részét az életemnek, minek ezt erőltetni? Komolyan még azt is el tudom képzelni azért nem akarsz még most se ismerkedni mert ő ezzel zaklatott téged fiatalabb korodban...
2022. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, volt még pár érdekes mozzanata, nem is nagyon lett kedvem ilyesmire ezután sem. Pláne hogy alapból traumatizált voltam ilyen téren.
2022. nov. 1. 15:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gyűlölöm ha valaki ezt felhozza, pláne ha letámad vele, máig fejbe tudnám rúgni azt a nőt.
2022. nov. 2. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!