Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Extrém, fura, beteges fétiseke...

Extrém, fura, beteges fétiseket gyermekkori trauma okozza?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon mindenféle beteg fétisekről olvastam már, bombáztak vele, ezeket mi okozza?

2022. nov. 2. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gyermekkori, családból hozott, iskolában felszedett, lelkileg megnyomorodott vagy kiégett emberek, továbbá kőgazdag milliárdosok, politikusok és ingerküszöbüket elhagyott lelkek ismérve.
2022. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül. Olyan is van akinek nem különbözik az élete azoktól akiknek nincs fetisuk, náluk mégis kialakult.

Erre születni is kell. Valaki egyszerűen csak hajlamos rá. Mint a homoszexualitás. Azt se vezetheted vissza traumákra.

2022. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Hát az enyém biztos hogy trauma miatt alakult ki.
2022. nov. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
77%

Szerintem egyaltalan nem trauma okozza.

Szereto csaladban nottem fel. Soha nem volt vita vagy hasonlo. Nem volt olyan ami traumat okozott volna. Jelenleg 25 eves vagyok, dolgozom elem az eletemet. Nincs okom a panaszra.


Megis szeretek csicska lenni. Ferfiakat kiszolgalni minden mocskos dolgon. Imadom amikor lehugyoznak, lehanynak, szamba szarnak, cigi csikket elnyomnak rajtam.

2022. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
2. És azt ki fogja megmondani, hogy kinek különbözik az élete? Még az se tudja, aki a saját életét éli. Az önismeret nem jön magától. Lehet, valaki tök más életet él, mint a többség, és fel se tűnik neki, mert azt érzi természetesnek, mert mindig abban élt. Szóval ez az érv egyáltalán nem alátámasztott, nem meggyőző. És pont ezt támasztja alá a 4. válasz is. Lehet, úgy érzi, minden a szokásos, és nem tűnik fel neki, hogy nem.
2022. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Azért egy trauma csak feltűnik neki te iqbetyár.
2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
#2 igen ez szerintem is így van hogy van aki csak hajlamos rá, nem kellenek ahhoz extrém dolgok mint bántalmazás stb!
2022. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

Kedves Dr. Gagyi 5-os!


En vagyok a 4-es valaszolo. Hidd el semmi olyan nem tortent velem ami miatt kedvelem ezeket. Egyszeruen bejonnek ezek a dolgok. Es van onismeretem. Es azt is tudom, hogy ezek a dolgok nem szokasosak vagy gyakori. En pusztan a kerdesre valaszoltam. Nem trauma okozza ezeket.

2022. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
És akinek gyerekkorába is fura fétisei vannak? Nekem mintha nem lett volna igazi gyerekkorom, egyszerűen nem érdekelt az értelmetlen dolgok csinálása, bár ez a felnőttség se jött el nálam soha, hogy dolgozok most aztán felnőtt vagyok, valahogy az alaplap maradt csak kiforrottabb lett.
2023. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 na én pont ilyen vagyok hogy már gyerekkoromtól kezdve érdekeltek bizonyos fétisek és most itt vagyok 23 évesen és most se változott sok minden! 😀😀😀😀
2023. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!