Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért becsülöm alá magam ennyire?

Segitseg kérdése:

Ezért becsülöm alá magam ennyire?

Figyelt kérdés
Kiskoromban, amikor olyasmit mondtam magamra, hogy hú de ügyes vagyok, vagy hogy még ebben is jó vagyok, akkor le lettem szidva és azt mondták, hogy ilyen csak a buta gyerekek mondanak (voltam vagy 3-4 éves kb) és talán erre tudom visszavezetni azt, hogy se önbizalmam, se önbecsülésem? Ha ez a helyzet, mire volt jó egyáltalán?

2022. júl. 11. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Vsz azért dícsérted magad, mert a felnőttek elfelejtették.
2022. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Minden 3-4 éves gyerek ilyen. Ez későbbre vetíthető vissza, tizenévesen nem kaptál visszajelzést, dicséretet, odafigyelést, én is ebben a cipőben jártam.
2022. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
2: Felnőttként könnyű logikailag így magyarázni, de a valóságban az önértékelés alapja az első 3 életév, a többi már csak dekoráció a gyenge alapokon.
2022. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!