Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha második típusú pszihopata...

Ha második típusú pszihopata vagyok akor a séma kezelés segíthet? ez mivel jar évekig kéne beszélgetésre járni ?erre gyógyszerek és betegállomány gondolom nem jár?

Figyelt kérdés

ugy minden stimmel ram extra perverz szexualis vágy gyerekek, állatok terhes nők stb , impulziv agresziv természet ha valami olyan inger ér ,

és tarsadalmi kapcsolatokat nem igazan tudok kialakítani , legalábbis mélyet nem.

azt hittem sima egyes tipusu vagyok mert gyerekkoromtól vagyok más,és ugy trauma nem ért csak annyi hogy nem volt apam 2 éves koromig,


gondolom ez es a genetikai hajlam hozta ezt össze. de mivel én szorongani is szoktam az kizárva hogy sima pszichopata lennek inkább szociopata.


egyre jobban megismerem magam és a korlátaim ,régebben felsőbbrendűnek hittem magam mert úgy véltem ti a többség gyengék vagytok .de ebbe tévedtem csak ti máshogy gondolkodtok.van vesztenivalótok és igy sokszor féltek ,

én meg nem mert bármilyen aldozatott képes vagyok hozni a céljaimért


de egyre idösebb az ember egyre jobban ismeri meg magat és a környezetét,titeket a csoport tesz erőse.



#szociopata #sima kezelés
2022. nov. 3. 08:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!