Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet betegállományba menni...

Lehet betegállományba menni kimerültség, depresszió, tehát lelki dolgok miatt?

Figyelt kérdés
Párom lassan idegösszeomlást fog kapni, az egész élete a feje tetejére állt, fél éve óriási trauma érte (amit inkább nem részleteznék), majd meghalt az édesanyja, 2 napja pedig a macskája (mondhatjátok, hogy csak egy macska, de annál több volt számunkra). Nagyon aggódom érte, mert már rég nem az az ember, aki volt. Most szabadságon van a héten, de javasoltam neki, hogy jövő héten menjen betegállományba, mert ha most visszamegy dolgozni (iszonyatosan stresszes munkája van), biztos, hogy idegösszeroppanása lesz. Tudom, hogy egy hét nem sokat nyom, de legalább kicsit tudna pihenni, nem koncentrálni semmi fontosra, és talán helyrerázódna.
2012. aug. 22. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
el kell menni szakorvoshoz és majd ő eldönti. esetleg lehet érdeklődni a www.orvostudakozo.hu oldalon...
2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, h nem akar orvoshoz menni
2012. aug. 22. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy az orvos segítene neki rendbe jönni.
2012. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet tenni, én is megtettem már nemegyszer. Sokkal több értelme van, mint kikészülten dolgozni. Meg kell beszélni az orvossal. Az enyém szerencsére megértő volt és nem tudom mivel, de vm jó indokkal kiírt.
2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!