Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez elég indok, hogy elmenjek...

Ez elég indok, hogy elmenjek egy Adhd kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy az vagyok, de a nővérem és az apám is az (diagnosztizáltan), és a tünetek nálam is megvannak. Viszont attól félek, hogy ha időpontot kérek, akkor nem fognak komolyan venni, tekintve hogy most a social medaián trend az, hogy ha adhd-éd van. Nem akarom hogy azt higyjék, hogy én is csak figyelmet szeretnék.
2022. nov. 4. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Mi értelme volna?Gyógyszerrel tömne tele aminek egy idő után előjönnének a mellékhatásai.Tudományos bizonyíték nincs erre a hülyeségre csak a gyógyszereket akarják felírni mivel abból van nekik a pénz.

Keress rá youtubon a pszichiátria szóra és rengeteg videót meg tudsz nézni.Egyikben pont az adhd,add a téma hogy mekkora kamu az egész:)

2022. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az adhd egy teljesen valós betegség

és igen, felírnak gyógyszereket, de általában kis dózisban, és nagyon idafigyelnek arra, hogy milyen hatást vált ki

ja és tudományos bizonyítékot akarsz? képzeld csak el egy adhd-és ember agya eltér egy normális emberétől, és ezt különböző módokon bizonyítottàk is

2022. nov. 4. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Akkor hajrá!Tömjed magad gyógyszerekkel,kit érdekel:) Nem én bajom.Ez van mikor segíteni akar valaki a másik embernek jószándékból.

Nyugodj meg kapsz 100 féle sz@r tablettát:)

Na szióka!

2022. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem segíteni akartál, egyszerűen azt mondtad, hogy a betegség amiben a nővérem és az apám is szenved nem igazi

és nem akarok tablettákat, és valszeg nem is fogok kapni, tekintve hogy együtt tudok élni a tünetekkel, már ha egyáltalán adhd-és vagyok

2022. nov. 4. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szorongsz vagy egyszerűen csak rossz érzésed amiatt, hogy ilyen bajod lehet, az már elég ok arra, hogy elmenjél.
2022. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Hogy éled meg ezt az egészet, vagy is miből gondolod, hogy adhd vagy?
2022. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!