Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő pánikbetegség és...

Kezdődő pánikbetegség és szorongás elegendő indok ahhoz, hogy kimehessen az ember?

Figyelt kérdés
Szorongok, úgy érzem megfulladok itt. Rettentően rossz környezetben vagyok, de úgy tűnik nem kell tovább dolgoznom bejárni, ezért lehetőségem lenne hazamenni édesapámékhoz az albérletből. Ők bejárnak dolgozni mindketten nem idősek még annyira, vidéken, friss levegőn, békében vannak. Ha hazamennék, nem mennék onnan sem sehová, csak a székhelyemet helyezném át oda. Ez elfogadható indok, ha igazoltatnak?
2020. ápr. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazoltatnak senkit!

Hacsak nem 10 barátnőddel bandáznál a parkban...


Ha nem félted a szüleidet a fertőzéstől, akkor csak menj. Senki nem fog megakadályozni.

2020. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ők sokkal nagyobb eséllyel kapják el munkában, mint tőlem, mert én már 2 hete nem voltam sehol csak egyszer boltban, meg egyszer benn munkában, de ott is egyedül az egész épületben. Szóval nem féltem őket. Persze nem bandázok. Nem találkoznék senkivel meg sem állnék a házig és ott is csak a kertbe mennék ki, sehová máshová.


Köszönöm, a megnyugtatást.

2020. ápr. 16. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a terv... csak én ügyelni fogok végletekig a biztonságra.


Szerintem legalább egy 9000 Ft-os antitest gyostesztet csináltass meg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Bár ha eddig nem voltál sehol, akkor FFP2 maszkban, lehetőleg valami szemüvegben, kapucnis dzsekiben hazamehetsz, és azonnal tedd be egy zsákba a ruháidat. Mindent mossatok ki egyből.


A cuccaidat pedig hagyd kint vagy zsákold be és ne nyúlj hozzá 9 napig legalább.


Telefont fertőtlenítsd le.

2020. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most egyaltalan nem pocsolnek a bejelentett cimmel, az a lenyeg, hogy senki ne ingazzon.
2020. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kérdés hogy honnan jössz haza... mert Budapesten 1000x annyi fertőzött van!


Kb most lehet 6-9000 Budapesten. 1000-500 megyénként...

2020. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!