Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha családtag...

Mit tegyek, ha családtag mentőt és rendőrt hívat, valótlant állítva?

Figyelt kérdés

Hiába mentem máshoz, akkor ott kerestek.

Tegnap tudtam meg a rendőröktől, hogy a héten ez már a második alkalom. Ők mondták le a mentőket.

Ha az érkezik előbb, simán elvihet, mondván nem feladatuk megitélni a helyzetet, ki hazudik, ki nem. Kórház is felvehet, ha nem tudja felvételkor megítélni, hogy indokolt-e felvenni.

Ezeknél lebukott. De mi lesz, ha később nem fog?


2022. nov. 5. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
De nem írtad le hogy miert hívtak mentőt.
2022. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi a célja ezzel.


Az elsőnél nem keresett meg senki, de mondták a rendőrök, hogy nem az első. Telefonja szerint is segélyhívóhoz fordult.


A másodiknál azt hazudta, hogy nagy mennyiségű gyógyszert vettem be másnál. Elvittem oda bankkártyaját, amin több millió van. Kérték, hogy menjen oda és nézze meg, hogy mi van velem. Utana telefonáljon nekik újra. Nem jött oda, telefonon sem keresett engem. A segélyhívót kereste újra.


Nem vettem be nagy mennyiségű gyógyszert. Kicsivel sem többet a felírtnál. Nem is mondtam ilyet neki. Nem vittem magammal a bankkártyáját. Az enyémen van sok pénz.

2022. nov. 5. 18:31
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Mi a betegseged? Milyen gyógyszer...?

Hogy jön ide a bankkártya? zavaros...

2022. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igazolni tudja magát az ember, hogy normális. Akkor nem viszik el, és főleg akkor nem, ha ügyvédet is fogad valaki. Miért lenne annak baj, aki a valóságot mondja el, míg a Kedves Családtag valótlant állít.
2022. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Alma nem esik messze a fájától!
2022. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom igazolni, hogy egészséges vagyok. Ez pont olyan volt, ami bizonyítható, hisz nem voltam begyógyszerezve.


De hazudhat olyat is, amiről nem tudom bizonyítani, hogy nem igaz.


Ebben az esetben orvosom szerint elvinnének és kórházi megfigyelés lenne. Ha ottbebizonyosodik, hogy nincs olyan tünetem, akkor hazajöhetek.


A bankkártyát sem értem. Hisz sms-t kapok vásarláskor. Ott az egyenlegem. A mentőt sem értem.

2022. nov. 5. 18:42
 7/21 anonim ***** válasza:
6. Konkrét betegseged mi?
2022. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5-ös


Miért ne esne?


Szerinted miert nem vittek el? Ha öngyilkosság céljából bevett gyógyszerekkel találnak ott, akkor tudok beszélni a rendőrökkel kómában? Nem vittek volna el? Minek kellett volna a kártyája öngyilkossághoz? Minek kellene, ha az enyémen van a pénzem?


Máshoz megyek e célból?


Szerinted miért rendőr jött először? Mentő el sem indult még akkor.

2022. nov. 5. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Van itt baj a toronyban...
2022. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ügyvéd hogyan akadályozza meg abban, hogy valótlant állítson?
2022. nov. 5. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!