Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy több...

Létezik olyan, hogy több hetes lejövő? Nemrég voltam egy Techno buliba... mondanom sem kell mivel jár. Eltelt már egyhét és mind lelkileg, mind fizikailag ótvarul vagyok. A gondolataim a legsötétebb bugyrokba vannak..

Figyelt kérdés
Nem szokott velem ilyen lenni, viszont nem tudom,hogyan tudnám javítani.Akinek volt ilyen,mennyi idő után múlt el? Valakivel tudok erről beszélni aki benne volt?

2022. nov. 8. 17:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy a bogyótól volt az, hogy 4-5 napig utána depressziós voltam és pedig csak 1 bogyó ment le és nem is volt olyan erős. De ezek a mai lasztik már tényleg nem akarják azt adni mint amit 3-5 évvel ezelőtt. Akármelyiket is próbálom..
2023. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez sajnos nem több hetes lejövő lett.

De ennek ellenére természetesen óvatosan és tudatosan mindennel.

2023. jún. 25. 08:12
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor több hónapos vagy pont, hogy csak 1-2 napos? Szeretnél több hetes lejövőt, nem ajánlom csak úgy szólok mert 4-5 nap is szar tud lenni. De egyébként csináld meg azt, hogy 6-7 alkalommal be bogyózol egymás után pl kb hetente és hidd el, hogy akkor lesz úgymond egy 4-5 hónapos “lejövőd” is mert az ugye jól szétbassza a boldogság hormont a szerotonint ami egyesekből néhai depi rohamokat válthatnak ki
2023. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as!

Hallod, ha bebogyozol folyamat, nem fog adni semmit, es lejovod se lesz. En csinaltam, nem volt se euforia se lejovo. Konkretan alig kulonbozott a kedvem bebogyozva mint tisztan.

2023. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak, hogy 1 éve három hónapot hagytam ki tavaly nyáron igaz volt olyan, hogy 2 hónapba 6x bogyóztam vagyis egy hónapba 3x. Utána 7 hét múlva megint majd vártam 4,5 hónapot és mostanában megtartottam az 1-2,5 hónap szüneteket a bogyózások között. Azért ez érdekes mert annyira gyakran nem csinálom
2023. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Ja lasztitol hamar kialakul a tolerancia.Elejen meg ha jo a bogyo eleg egy negyeddel kezdeni ,negyedelgetsz,kesobb mar felezel..aztan telik az ido es megkell enned akár 5öt,hogy picit hasonlo legyen az elsohoz.Ezert nem jo a bogyo..
2023. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem a végén pont hogy felek is rottyra vágtak, de nem éreztem már semmi eufóriát vagy boldogságot, csak ki voltam mint a kutya meg felszabadult voltam. A tolerancia mint ha megfordult volna, nem alakult vissza de jót se adott... spuribol is negyrd akkorakat ettem mint elotte es kemenyebben hatott. Mondjuk elotte huzamosabb ideig csinaltam mire kialakult a tolerancia, a vegen mar nem a 2 honap kihagyas utan. De amugy senkinek nem ajanlom hogy tul sokat jatszon veluk...
2023. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

“De amugy senkinek nem ajanlom hogy tul sokat jatszon veluk…”


Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Sajnos ez nem lejövő volt nekem, hanem abúzus. A szervezetem besokallt, pedig azt hittem én okosan csinálom. ( a környezetemhez képest). Mindenfajta idegrendszeri problémám lett, derealizáció alakult ki stb…

Ésszel és tudatosan lehet csak ezt.

2023. jún. 26. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!