Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma reggel elfelejtettem...

Ma reggel elfelejtettem bevenni az antidepresszánst. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 éve szedem, eddig sosem felejtettem el, ma valahogy mégis kimaradt reggel és csak most vettem észre. Mit tegyek? Szerintem most már nem kéne bevenni, hanem majd csak holnap reggel. Lehet ebből valami baj egyébként? Escitil 10 mg-ot szedek egyébként.

2021. júl. 4. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, majd reggel vedd be.


Nem lesz semmi bajod ha kihagyod. Ill a betegtájékoztatókon is ez szokott rajta lenni..hogyha kimaradt akkor majd másnap a megszokott időben szeded.


Én is escitilt szedtem, volt hogy két napig nem vettem be. Semmi bajom nem volt tőle.

2021. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Escitil szedtem. Volt, hogy 4 napig nem tudtam bevenni, mert otthon felejtettem. Ennyi kihagyás után jelentkezett némi elvonási tünet, de egy napnál semmi. Nem kell pánikolni miatta...

... Lejönni róla, na az már keményebb.

2021. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én 7hónap szedése után jöttem le róla. Másnap már nem vettem be aztán ennyi. 1 hét után jelentkezett az elvonási tünet. Annyi, hogy feszültebb voltam, sokkal könnyebben ideges lettem. Aztán szépen lassan kitisztultam.Sima ügy volt. Elkezdeni kellemetlenebb volt, mint lejönni róla.:D
2021. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!