Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefoglaltam egy Budapest-Münch...

Lefoglaltam egy Budapest-München buszutat és vissza. Ugye olyan nincs hogy bevécézek a buszon és kiraknak az autópálya vagy az autóút kellős közepén?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Távolsági buszon van általában wc.hivd fel a társaságot ahol vetted a jegyet hogy van wc vagy megállnak 3orankent.
2022. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Voltam busszal Münchenben. Nem volt wc. Megállnak elég sűrűn a pályán út közben benzinkutakon a pisi-kaka miatt. Konkrétan miért gondolod,hogy bemenne? Ha izgulós hasmenéses vagy akkor vegyél be hasfogót az út előtt. Én is vettem be mikor mentem, mert véletlen sem akartam út közben tojni. De ha úgy érzed szükség van,megáll a sofőr ha szólsz és van lehetősége.
2022. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Kemény 12 óra buszút. Nem éri meg. Mentem én is busszal Münchenbe, sokszor megálltunk, de szét untam magam.
2022. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb buszon van "szükség-WC", nem kényelmes, de ha muszáj, el tudsz menni.
2022. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kirakni ne félj ha meg mégis nyugodtan beperelheted a céget. WC meg van a buszokon
2022. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapja utaztam Mü-böl BP-re busszal, meg pár nappal késöbb vissza, minden buszon van WC, nem érdemes elöre stresszelni magad.
2022. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyis a pályán megy. Unalmas út lesz és hosszú. Benzinkutakon meg fog állni. Meg ha szólsz időben akkor lehet előbb is meg fog, de ezen ne stresszeld magad, hidd el jobban fog zavarni az egy helyben üldögélés órákig.
2022. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!