Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudtok tanácsolni ebben...

Mit tudtok tanácsolni ebben az esetben? (a pszichológushoz menésen kívül, mert oda el fogok menni)

Figyelt kérdés
Megnehezíti céljaim elérését, hogy nem szeretek emberek közt lenni formális helyeken (egyetem, munkahely). Teljesen elzárkózom, önbizalomhiányom van, értéktelennek érzem magam. Viszont ha szórakozni megyek teljesen más a helyzet. Fel tudok oldódni, ismerkedni tudok. (és nem csak az alkohol befolyásolja) Ezért nem tudok olyan jól teljesíteni ahogy szeretnék a suliban, eltántorosok a kitűzött céloktól és elkezdek felelőtlen lenni. Nem tudom, hogyan lehetne változtatni ezen a helyzeten, engem nagyon zavar, mert így az életben nem fogok túl sok mindent elérni.
2010. szept. 29. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy pszichológushoz fordulsz, a pszichoterápia segíteni fog! Át fogtok beszélni mindent, oksi? Így neten kevés lesz erről pár mondat.
2010. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az oka az önbizalomhiánynak és a gátlásoknak? Nem vagy kibékülve magaddal? :) Vagy félsz, hogy a suliban nem fogsz megfelelni? Az önbizalmadat kell tréningezni szerintem. Biztos tetszel a fiúknak, az is segíthet, ha erre gondolsz:) Írtad, hogy az ismerkedés megy, ez is egy jó dolog.
2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ez tipikus szociális fóbia (nekem is az van),hát ha nem kezelteted,pánikbeteg leszel,az pedig a pokol.
2010. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!