Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék járni. Anyámék ellenzik. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
Nagyok sokat szorongok, stresszelek. Úgy érzem, alulértékelem magam. Öngyilkos akartam lenni 3x, és még sorolhatnám...
2011. okt. 2. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj el a tudtuk nélkül.. szerintem nem kell nekik már kísérgetniük.
2011. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Iskola pszichológushoz nem tudsz menni? Mondjuk ebben nem vagyok jártas, azt még hozzáfűzöm, hogy olyan érdekes, hogy sok gyerek nem ismeri be, hogy szorong stbstb, azokat a szülők nyaggatják, akik elismerik, hogy bajuk van azoknál a szülők pedig ellenzik a pszichológust, esetleg nem tudod, miért nem akarják, hogy járj?
2011. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az anyukád(ék) miért ellenzi(k)?

3-szor öngyilkos akartál lenni?!?!

Valamit találj ki,hogy elmehessél pszichológushoz!

De,hogy mit,nem tudom

2011. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
van-e olyan tanár, akivel ezzel a kéréssel bizalommal fordulnál? az iskolákban dolgoznak pszichológusok, ha hívják őket..
2011. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, nem kell hozzá szülői engedély.
2011. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ifjúságvédelmessel dumáltam a suliban. Csak a szemét meresztette rám, és ő is a dokit ajánlotta.

Elmenni nem merek, mert az ofő telefonál anyáméknak, és nem akarom, hogy szobafogságot, vagy mást kapjak.

2011. okt. 2. 19:15
 7/16 anonim válasza:
Miért nem engedik meg? Nekem ugyanilyen problémáim voltak, plusz pánikbetegség, eleinte engem sem akart elvinni anyám, aztán látta, hogy nagy a baj és együtt kerestünk egy jó szakembert, már 2 hónapja járok.
2011. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem kell szólnod elvileg, elmész háziorvoshoz, ad neked beutalót TB-s helyhez de ott inkább áterek vannak és (főleg Pesten igaz ez) csak felírnak gyógyszert és ennyi.

a pénzes meg drága ugye, de szerintem ahhoz sem kell szülői engedély, neten kikeresel valakit és felhívod

2011. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Utolsó, tévedésben vagy, a pszichiáter ír fel gyógyszert, a pszichológus nem. Az csak beszélget veled.

Kérdező, nyugodtan hívd fel a TB-s pszichológust, az ingyen van, úgy is adni fog időpontot, kérjél délutánra, amikor nincs iskola. Én is délután jártam, és a suliban senki se tudott róla.

2011. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

www.figyelem.net


Itt vannak ingyenes, és neten segítő szakemberek is.

2011. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!