Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ASPD-vel milyen karrier...

ASPD-vel milyen karrier lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Fiatalon szerződéses katona, azon belül pedig CMS szerettem volna lenni, de már nem vennének fel, mivel pszichiátriai kezelésben részesültem. Egészségügyben még van esélyem így elhelyezkedni? Szeretnék valami komoly célt találni, mert sok munkahelyet otthagytam már.

2022. nov. 16. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Az ASPD és a skizofréniának mi köze van egymáshoz, hogy az utóbbit is beírtad a kulcsszavak közé?

Amúgy hol diagnosztizáltak? Ezzel a személyiségzavarral extrém ritkán fordulnak segítségért.

A kérdésedre válaszolva: ha jól tudom, a munkáltatónak nincs köze sem hozzáférése az egészségügyi adataidhoz. Pszichológiai szűrőtesztek lehetnek a felvétel során, azokon vagy átmész, vagy nem.

2022. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állami pszichiátrián. Először kaptam egy egyéb skizofrénia diagnózist. Azért fordultam orvoshoz mert féltem, hogy megmérgez a családom. Szerintem utána tudnak nézni a kormányzati szervek háttérellenőrzéskor. EESZT-n is fent van minden, még a több éves leleteim is, onnan ki lehet valahogy töröltetni?
2022. nov. 17. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudnak utána nézni. Az eeszt-ben csak az üzemorvos láthatja, de azt el lehet rejteni.

Viszont jobban aggódnék a skizofrénia diagnózis miatt, mint az ASPD miatt. Érdemes kikérni másod/harmadvéleményt magánpszichiáternél.

2022. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ASPD rosszabb nálam, mivel kerültem már amiatt bajba. Az EESZT nekem most úgy van beállítva, hogy elvileg senki sem férhet hozzá, de sajnos vészhelyzet esetén úgy is fel tudják oldani. Köszönöm a segítséget.
2022. nov. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!