Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drog megvonással milyen...

Drog megvonással milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Régen füveztem rendszeresen. 15 éve hagytam abba. 1 évig metadon függő voltam. Most kristalyt hagyok el.

Van valakinek tapasztalata az elhagyásában?



2022. nov. 17. 08:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért nem sikeres a terápia szerinted? Úgy tűnik addig leszel függő míg valamilyen traumát nehezen dolgozol fel? Lehet tudni mi ez a trauma ,hátha más is járt így?
2022. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Amikor azt a trapiát kezdtem, nem voltam függő. Pszich betegség miatt kezdtem bele.


Nem traumafeldolgozáara irányult sokáig a terápiám.


Traumáról nem szerernék írni.

2022. nov. 24. 13:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges arra kéne összpontosítani a terápiát.
2022. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azt a terápiát kb 1-1,5 hónapka közös döntéssel lezártuk.


EMDR-re nem találtak pszichésen alkalmasnak.


Ez csak drog konzultáció. Nem hiszem, hogy traumafeldolgozással is foglalkoznak.

2022. nov. 24. 15:46
 15/18 A kérdező kommentje:

Tegnapi egyeztetés:


Nem javasolnak jelenleg terapiát. Ellehetetleniti a függőség. Itt (Nap-kör Alapítvány) volt sokáig terapiám. Ugyanitt gyógyszeres kezelésem van.


Helyette drogkonzultáciot tartanak jónak. Azt nem biztos, hogy vallalják a Félúton Alapítványban mert pszichés betegségem van. Bipol, C-PTSD, disszoc hanghallás, nagyon régen pszichózisom volt 3 evig.

2022. nov. 29. 07:57
 16/18 A kérdező kommentje:

Haladas:

Kaptam időpontot egyeni konzultációra dependencia miatt. Elmentem. Döntés: járhatok

Pszichoterápiam áll, amig ez nincs tartósan megoldva.

Szakvelemény:

Komplex traumatizáció gyermek és felnőttkorban. Bántalmazás minden formaja. Flashbacket és többféle disszoc tünetet okoz. Ezek elöl menekültem függőségbe. Disszoc tünetet idővel integralni kell. Lehasadt énrész.

Reszmunkaidő helyett teljes munkaidős munkára váltok.


Válasz privátra:

A k..va anyám minek szült meg?

Meg kellene verni? Dögölnek meg?


Társadalmilag nem hasznos 2 éves önkéntes munka? Főállás adófizetéssel? Magas képzettség?

Kinek ártottam függőséggel? Masnak nem. Miért kene megdöglenem.


Te beteg embereket veretnél meg? Elment az eszed.

2022. dec. 3. 13:52
 17/18 anonim válasza:

Szia!


Habár drogfüggőségem sosem volt, de a mentális betegségek egyáltalán nem idegenek számomra. Tapasztalatot így nem tudok írni, de remélem, hogy sikerül kilábalnod abból, amiben benne vagy. Nem vagy egyedül.

2022. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-es

Köszönöm. :-)

2022. dec. 5. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!