Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól álmosság....

Antidepresszánstól álmosság. Más is tapasztalja?

Figyelt kérdés

Egyszerűen alig tudok fent lenni, más hatását nem érzem.

Napi 1 szem Atarax, 1.5 szem Tiapridalt szedek.


2022. nov. 18. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem egyik sem antidepresszáns. Az első antihisztamin, a másik meg antipszichotikum. Sajna ilyesmit nem szedek, úgyhogy nem tudok releváns választ adni, ezt csak azért írtam le, hátha nem tudtad. Az általam szedett antidepresszáns erősen felpörget amúgy, tehát pont az ellenkezője.
2022. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

1 atarax és álmos vagy?


Én szedtem már 3-mat egyszerre és csak gyengének éreztem magam.


Az 1-es annyiban nem részletezte a dolgot, hogy a hydroxyzine hisztamin receptorokra hatva altat, plusz egy-két dopamine recepotrra is olyan hatással van hogy nyugtat/altat.


De inkább az antipszichotikumtól vagy fáradt sajnos.

2022. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, antipszichotikum, valóban :)

Azért furcsállom, mert rám semmi nem hat szinte, de ettől álmos vagyok egész nap, pedig 10 órákat alszom mióta szedem a régi napi 4 órákhoz képest.

2022. nov. 18. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
A tiapridalt kifejezetten alvászavarra kaptam, aludtam is tőle, igaz csak 10 napig.
2022. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is csak egy hete szedem, akkor hátha jobb lesz..
2022. nov. 18. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
1 hónap kell, hogy a végleges hatás kialakuljon. Ha utána is álmos vagy tőle és zavarja az életviteled, akkor váltani kell.
2022. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!