Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha félek valamitől, de meg...

Ha félek valamitől, de meg kell csinálnom. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Ne gondolkozz, csak csináld. Ilyenkor általában elképzelem hogy külsős megfigyelő vagyok. És elképzelem hogy kívülről nézem a testem, ahogy az adott dolgot végzem.

Ha pedig mégis van választásom lehetőségem, ami nem megy azt nem erőltetem.

2022. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Vegyél egy nagy levegőt, és szarj az egészre, csak kezdd el.

Esetleg ha úgy könnyebb, akkor teremts valahogy olyan helyzetet, hogy a nem csinálásával még rosszabbul járj!

2022. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Azért nagyon nem mindegy, MIRÖL VAN SZÓ!

Ha öngyilkosságot tervez a kérdezö, akkor jobb, ha helyette szakemberhez fordul, ha netán egy terápián belül oda kell mennie valakihez, akkor meg egyszerüen meg kell tenni.

2022. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom nem véletlen írtad a mentális egészséghez. Ha olyan amivel ártasz magadnak vagy másoknak, akkor ne tedd. Nem véletlen félsz, hisz nem akarod legbelül.

De ha mondjuk olyan, mint pl félsz valamitől, fóbiád van, de nem nagyon tudod kikerülni, az se egészséges, ha magadra erőlteted. Szakembert javasolnék ezekhez,hidd el, nagyon sokat tudnak segíteni.

2022. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Kevés az adat, így erre nem lehet válaszolni.
2022. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem öngyilkosság.


Olyan félelem ami a nehézségem, de egyszerűen muszáj.

2022. nov. 20. 19:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyébként tényleg sokat segít, hogy ne is gondolkozzak, csak kezdjek bele.
2022. nov. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!