Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne csinálnom borzalmasan...

Mit kéne csinálnom borzalmasan pesszimista negatív vagyok saját magammal?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában észrevettem magamon, hogy negatív vagyok. Nincs siker élményem. Ha valamit elrontottok akkor letudok blokkolni és szinte magamat szidom és képes vagyok tovább rontani a helyzeten. Tanulmányaimba vettem ezt észre. 1 hónapot készültem egy tanulmányiversenyre és eredményt nem értem el. Borzasztó csalódott vagyok és nem tudok szinte semminek se örülni. Májusba vizsgáim lesznek és már arra gondolok, hogy meg fogok bukni pedig nagyon jó jegyeim vannak. Valaki tud tanácsot adni?
2019. febr. 6. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan dolgokat, amelyek örömöt okoznak.

Gondolj arra, hogy mindenki hibázott, mindenki hibákból tanult és nem tudsz olyat hibázni, ami "örökre emlékezetes marad".

Jó lenne pszichológussal beszélgetni erről.

2019. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!