Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » WC problémák, tud valamilyen...

WC problémák, tud valamilyen szakember segíteni ebben?

Figyelt kérdés
Valamilyen pszichológiai gát miatt sajnos nem tudok nagy wc-zni ha bárki van a közelben, így idegen helyen pl. nyaraláson nagyon megszenvedek ezzel, és napokig nem sikerül, hacsak nem zavarok ki mindenkit az apartmanból, hogy egyedül maradjak.
2022. nov. 20. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Pszichológus!
2022. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy doboz Dulcolax biztos hogy meg oldja a problémádat.
2022. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Régen én is így voltam ezzel. Volt olyan, hogy otthonról elmentem a plázába, hogy a lakótársam ne hallja, ahogy kábelezek!

Amikor összeköltöztem a férjemmel, mivel nem palotában éltünk, hanem egy garzonban, így óhatatlan volt, hogy minden hallatszik. Egy idő után leszartam (szó szerint :D) és azóta máshol sem izgat, hogy ki mit hall.

2022. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Alapvetoen az etkezeseddel van baj. Ha elegendo rost jutna a szervezetedbe, akkor, ha akarnad, se tudnad visszatartani. Ne mondd, hogy "de hat en eleg gyumolcsot eszem, a mult heten is ettem egy fel almat..."
2022. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem eszek minden nap gyümölcsöt, de ha pl. otthon vagyok egyedül, a napi rutinom része hogy felkelek és egyből elmegyek wc-re és sikerül is minden erőlködés nélkül. Ha idegen helyen vagyok, folyton az jár a fejemben hogy nem tudok nyugodtan, egyedül trónolni, és így még az ihlet se igazán akar megjönni.
2022. nov. 20. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodj meg, sokan vannak hasonlóképpen ezzel, legfeljebb te a szélsőséges esetet jelented.
2022. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5

"Tény hogy nem eszek minden nap gyümölcsöt"


Innentől kezdve csak azt tudom mondani, hogy ne hisztizz, mert ez nem pszichológiai kérdés, hanem helytelen táplálkozás miatti probléma. Ahogy írták előttem, ha megfelelő mennyiségű zöldséget és gyümölcsöt ennél, akkor, ha akarnád, se tudnád visszatartani.

Ahogy a 2-es válaszoló írta, a Dulcolax-szal sem tudnád visszatartani. Ez nem pszichológiai probléma. Egyedül az a pszichológiai probléma, hogy itt hisztizel, ahelyett, hogy napi 2 almát megennél reggelire, vacsira pedig brokkolit és sárgarépát ennél a hús mellé, és nem két kiló krumplit. A desszerted meg ne csoki legyen, hanem egy adag szilva kompót.

2022. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ne haragudj de végigolvastad a válaszomat? Itthon nincs SEMMI gond az emésztésemmel, és naponta járok nagy WC-re bármilyen szorulás nélkül ha nincsenek zavaró emberek. Nyáron naponta eszek egy gyümölcstálat minden féle nyári gyümölccsel, és érdekes módon a nyaraláson meg nem sikerül a Wc-zés, csak ha egyedül vagyok az egész lakásban. Nahát mégsincs összefüggés a gyümölcs és a szorongás között.
2022. nov. 20. 20:56
 9/10 A kérdező kommentje:
#3 Ez megnyugató, ebben reménykedek én is kicsit. :D
2022. nov. 20. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

"ha megfelelő mennyiségű zöldséget és gyümölcsöt ennél, akkor, ha akarnád, se tudnád visszatartani."


Az sem normális :D Ott már valami nem megfelelő. Ideális esetben az ember nem fosik be.

2022. nov. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!