Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki mit gondol rólam? Nyugodtan...

Ki mit gondol rólam? Nyugodtan ítéljetek el:)

Figyelt kérdés

A környezetemben sokan bantottak mert szerintük túl vékony vagyok, különösen apamtol kaptam megjegyzéseket. Hiába kértem hogy hagyja abba, mert fáj, idegesít, nem tette, így egyértelmű a szituáció, hogy szándékosan bántott. Azóta kenyszeresen sokat eszek, hiába nem vagyok éhes. Többet is mutat a mérleg úgy 2 kilóval. De tudom jól, hogy ez több, mint amennyit a mérleg mutat, hiszen elviselhetetlen, ahogy kinezek, nagyon csúnya a vastag mind a combom, mind a karom és a lábam is. Azóta nem kapok megjegyzéseket. Bizonyára mindenki úgy hiszi mostmár minden rendben, elérték a céljukat. Hát r0hadtul nem:) én úgy éreztem jól magam, hogy fogyhatok, hogy vékonyabb lehetek, de ők ezt elvették tőlem így nincs értelme az életemnek. Meg akarok halni, amennyi energiaitalt csak tudok annyit megiszok egy nap, hátha egyszer elvisz a szivroham, ebben remenykedek. Néha pedig kiborulok, siroroham jön rám, és vagdosom a karjaimat. Ez mindig jó érzéssel tölt el, hogy láthatom a vérző, friss sebeimet, és a tudat, hogy megbuntettem magam, megnyugtató. Mondhatjátok, hogy csak elcsufitom magam, de ha már alapból ilyen ronda, dagadt vastag karjaim vannak, akkor már teljesen mindegy, mert ígyis ronda lennék;)

Röviden ennyi



2022. nov. 20. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Legyünk asszertívek, mert ez egy relatív fogalmazás:

milyen nemű vagy?

Mennyi idős?

Milyen magas?

Hány kg?

2022. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Én azt gondolom rólad, hogy túlságosan ráérsz...!
2022. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Évek óta gyk-zom, de kb. ez az első kérdés amiben azt látom, hogy valaki kéri, hogy ítéljék el🤣🤣🤣


mazochistát még nem láttam itt

2022. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

16/L és 172 cm, pontatlan a merlegunk, de napkozben 51-52 kg-ot mutat, reggel felkelés után 50,2-t. Tehát mindenkepp több lettem. Pedig a legszomorubb az egészben, hogy voltam már 48, 49 kg is, és hiába csak néhány kiló, akkor ezerszer turhetobb volt, ahogy kineztem, mint most.

2022. nov. 20. 19:44
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 akkor itt volt az idő, hogy láss ilyen kérdést is xd
2022. nov. 20. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Végezz egy kis házimunkát, szerintem jót tenne neked, ha besegítenél a szüleidnek!
2022. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

"Meg akarok halni, amennyi energiaitalt csak tudok annyit megiszok egy nap, hátha egyszer elvisz a szivroham, ebben remenykedek. "


Nem akarsz te meghalni! :D


Hány éves vagy. Orvos kéne neked.

2022. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Kérd meg a szüleidet, hogy sürgősen vigyenek pszichológushoz..!
2022. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Pedig én is mazohista vagyok, sokszor vágyok arra, hogy mások lelkileg bántsanak. Én is írtam már ki ilyesmi kérdést régebben, de sajnos mindenki csak vigasztalni és bátorítani próbált, pesig én akkor tényleg nem arra vágytam. :D
2022. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 qkker1 ***** válasza:
86%
qrva gyorsan keress egy pszihomókust, mert súlyos testképzavarod van!
2022. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!