Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a visszahúzó erő nálatok,...

Mi a visszahúzó erő nálatok, ha az öngyilkosságon agyaltok?

Figyelt kérdés
Pláne abban az esetben, ha senkinek nem fontos az ember. Célt kell találni, azt értem, de feleslegesnek bizonyult már az is.
2022. nov. 21. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy nem olyan könnyű meghalni. Nagyon brutális módszerek kellenek ahhoz, hogy biztosra sikerüljön és ne kelljen azzal szembesülni adott esetben, hogy élsz tovább ugyanúgy, csak mondjuk lenyomorodsz és utána már próbálkozni sem tudsz vele stb.
2022. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1# Ez jogos, mivel nekem sem sikerült, pedig próbáltam. Azért a 10 emeletesben bízok, de elsősorban az a megérzésem, hogy pár éven belül kialakul valami rákos daganat, amit kezeletlenül hagyok és várom hogy elvigyen 1-2 éven belül. Mégsem teljesen öngyilkosság, és bár biztosan szenvedni fogok, nem sokáig tart.
2022. nov. 21. 08:30
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

A rák az bizony van úgy hogy évekig tart és nagyon tud fájni.

VAn aki ordít fájdalmában.

Úgy hogy gondolt át ezt , még ha kevés is gógyid.

2022. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Akarsz beszelgetni? Hany eves vagy? Hasonloan melyen vagyok, de az ongyilkossaghoz gyava.
2022. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3# Inkább, mint lenyomorodjak egy kísérletem során.

4# Ha van kedved, írhatsz, én nem szívesen kezdeményezem.

2022. nov. 21. 09:38
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Én sem szeretmék kísérletezni és megnyomorodni, de ennél is erősebb visszatartó erő, hogy a halállal csak az élet ér véget, nem a lét, nem szeretnék hasonló állapotban, csak tovább létezni, vagy még pocsékabbul. Volt egy tanárom, mindig azt mondta, ha a fellő lebukott, hogy nem készült és indult volna vissza a helyére, hogy "hogyisne, fiam, maradj csak, az egyesért is meg kell dolgozni!"

Ja. meg a jó qrwa édesanyámnak sem szeretnék örömet szerezni. :)

2022. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6# Én nem hiszek másfajta létben - ebből adódóan nem is akarok élni.


Az élet tökéletes ellentéte a halálnak, az életben bármi előfordulhat, a halálban viszont semmi sem.


Nagyon nem szeretnék élni, nem várok én már semmit, semleges akarok lenni, s nem kitenni magamat mindenféle szenvedésnek.

2022. nov. 21. 10:23
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Nincs kíméletes módszer

Nehéz a tényleges elhatározás

2022. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kései Sirató ***** válasza:
48%
Visszahúzó erő? Az, hogy megmásíthatatlan. Ha meghalok, már nem tudom meggondolni magam. Sokszor hibáztam az életben, másképp kellett volna csinálni dolgokat. Nem akarok ezzel is hibázni, mert utólag egyáltalán nem tudom visszacsinálni.
2022. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Fogalmad sem lesz arról hogy meghaltal ez benne a jó

Meg amúgy is meghalsz, akkor nem mindegy hogy mikor? Dehogynem

2022. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!