Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszerettem egy pszichopata...

Beleszerettem egy pszichopata férfiba.hogyan tudnám vele megszakítani a kapcsolatot és elfelejteni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy pszichopata pontosan miben jelenik meg??
2022. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Amiket megígér,sokszor nem tartja be.nehézkes vele a kommunikáció,sokszor unatkozik,nem tudja magát lefoglalni.elképesztően önző,nem mutatja ki az érzelmeit.nem attól félek hogy bánt.hanem hogy nem tud szeretni..és így nem halad a kapcsolat semerre.
2022. nov. 23. 18:43
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem pszichopata, hanem egy kretén.
2022. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet:)de nem tudok túllépni rajta..
2022. nov. 23. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
De hogy a fenébe lehet szeretni valakit, akit mélyen megvetsz, csak kárt okoz neked?
2022. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Törlöd, tiltod, koncentrálsz magadra, a jövőre nélküle. Nem pszichopata, csak nem érdekled.
2022. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Azzal a kérdéssel érdemes először is foglalkozni, hogy miért vonzódsz az ilyenekhez? Mazochizmus? Ameddig nem oldod fel magadban azt a traumát, ami miatt ilyen férfiakat keresel magadhoz, addig egy ördögi körben vagy (értsd, szakítottal vele, de ismét összejöttél egy hasonló kretén pszichopatával).


Érdemes egy terapeutával átdolgozni mindezt. Sok sikert!

2022. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ha tényleg komolyan gondolod a szakítást, akkor az legyen szerintem egy nagyon radikális lépés: megszakítod vele a kapcsolatot és soha többé nem nézel vissza.
2022. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,már nem ő az első ilyen típusú férfi az életemben,se nem a második.talán megérzik h naiv vagyok,szeretetre vágyom ugyanakkor segítőkész,alapvetően kedves ember vagyok...
2022. nov. 23. 20:19
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, tudod hogy mennyire értékelné és szeretné benned ezeket egy normális férfi? Hidd el, hogy szerethető vagy. Őket pedig úgy sem fogod tudni megváltoztatni, hagyd a pszichopatákat és a kreténeket a francba.
2022. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!