Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha egyik napról a másikra leteszem az antidepresszánsokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a frontinra és Stimulotonra, amiket együtt szedek
2010. szept. 29. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Először felezd az adagot kb.2 hétre.Aztán újra felezd 1 hétre.Aztán abba hagyhatod,ha megbeszélted az orvosoddal.
2010. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Visszatér a betegséged. És erősebb lesz, mint amilyen volt. Csak orvossal való megbeszélés után kezdhetsz hozzá.

Mi indokolja nálad ezt a gyógyszerelhagyást? Terhesség? Akkor meg pláne orvos!

2010. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok.

Azért akarom abbahagyni, mert rosszabb lett az állapotom a gyógyszer hatására. Gyilkolási gondolataim vannak és nyugtalanabb vagyok. Nagyot csalódtam a gyógyszerekben. A homeopátiás kezelés szerintetek segíthet?

2010. szept. 30. 06:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, a Frontin nem antidepresszáns.

Mire szeded ezeket a "gyógyszereket"?


Ha el akarod hagyni, akkor csak folyamatosan, szépen felezve-negyedelve tudod, először a nyugtatót, aztán az antidepresszánst...


Hirtelen nem szabad elhagyni, mert az AD szedésének megkezdésekkor, és abbahagyásakor hihetetlen nagy az öngyilkossági kockázat/bekattanás..


Ne járj így!:


http://www.youtube.com/watch?v=_k0Gq_yrZ_k

2010. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet következménye: szívritmuszavar
2010. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hét alatt ürül ki teljesen a szervezetedből. Ezt a pszichiáterem után mondom, én 2 évig szedtem Stimulotont. Hamar hagytam abba, csak 3 hétig csökkentettem, fél szemet szedtem, aztán teljesen elhagytam. Nyugtalan voltam egész nap, szorongtam, megint lebomlott a szerotonin a szervezetemben. Újra elkezdtem szedni. Szedem is még egy darabig, és óvatosan fogom elhagyni, nagyon lassan.

Pszichoterápiát kaptál? És belülről mennyire sikerült rendezned a problémádat? Az akaratod megvolt? A doki lelkiismeretes?

Szóval óvatosan mindenképp!

2010. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem jó gyógyszert szedsz. Nem minden jó mindenkinek.Mindenképp orvossal kell megbeszélni,ha nem akar megérteni,akkor orvost váltani.
2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, valamelyik gyógyszered nem jó neked. Nem feltétlrnül az antidepresszáns az. Nekem a Frontin volt a ludas. Lecserélték Rivotrilra, és mintha ujjászülettem volna. Menj vissza a dokidhoz, és mondd el a gondodat. Magadtól ne változtass a gyógyszerezésen.
2010. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!