Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel ha...

Mit kezdjek az életemmel ha nincsenek terveim?

Figyelt kérdés
Még sulizok de fogalmam sincs hogy utána mi lesz, el vagyok veszve.
2022. nov. 26. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell elkeseredni, az élet dolgai sokszor kialakulnak maguktól.
2022. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Így van, ne aggódj van időd. Az ember változik, most még nem vagy elég érett és tapasztalt ahhoz, hogy meglásd mihez van affinitásod. Ha pár év múlva sem látsz tisztán, utazgass, szeress és tapasztalj dolgokat!
2022. nov. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 18 vagyok, már kellene tudnom.
2022. nov. 26. 03:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor mér kellene... de mire jó az önmarcangolás? Ha mindenáron keresed a választ, meg kellene kérdezned magad, miben vagy jó, mi érdekel, miként látod magad 10 év múlva ha elképzeled a jövődet! Mégis azt mondom, nem jó görcsösen akarni vagy rágódni olyanon, ami még nem világos.
2022. nov. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmiben nem vagyok jó és semmi nem érdekel, egy darab kétlábonjáró sz@rkupac vagyok.
2022. nov. 26. 03:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás ember ebben a korban ugyanígy van, de még csak be sem látja ezt.

Mások meg kinézik a kedvenc tantárgyuknak megfelelő alapszakot, és záróvizsga előtt jönnek rá, hogy fogalmuk sincs, hogyan tovább.


Szerintem ezzel a belátással mindenképp előrébb vagy.


Ne abból indulj ki, miben vagy jó, hanem hogy mit szeretsz csinálni. Erre kezdj építeni tervet.

2022. nov. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részének nincsenek terveik, csak ezt nem verik nagy dobra.


18 évesen pláne nem kell hogy nagyra törő terveid legyenek, simán élhetsz a mának.

2022. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!