Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek??...kb 2 hónapja...

Mit tegyek??...kb 2 hónapja kezdődött, hogy nemtudok emberek között meglenni. Mindenen aggódók, ideges vagyok, szorongok. Egy hetet hiányoztam az iskolából mivel sokat járok mosdóba(!)...Mint kiderül nem felfázás vagy akármi más...

Figyelt kérdés

Iskolán belül járok pszichológushoz, de már nem bírom...Kellemetlen és a szorongás miatt folyton mosdóba járok. Tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek!

18/L



2022. nov. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Mi bajod van? Hülyék a szüleid, vagy mi?
2022. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Mért nem küldött el pszichiáterhez az iskolapszichológus? Mi az ördögöt csinál veled? Kérdezd meg tőle, hova lehet menni pszichiáterhez és pszichológushoz. Vagy a háziorvosodat kérdezd, vagy szólj a szüleidnek, hogy keressenek neked magánt. A szorongásod okán addig is gondolkozhatsz, és az alaptalan tévhiteket (hogy semmire se vagy elég jó) magad is kiűzheted a gondolkodásodból az eddigi sikeres teljesítményeid alapján.
2022. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2%
Hiszti.
2022. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Komoly szorongáshoz nem elég az iskolapszichológus, keress egy klinikai szakpszichológust.
2022. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!